Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
"We are treating all gamers equally"
Marcin Iwinski

Cóż. G*wno prawda, jak widać. WSTYD I HAŃBA. Trzeba zrobić pogrom w ich studiu...
 
A mnie to nie ziębi ani nie grzeje, to czy jakaś edycja dostanie jakąś fizyczną pierdółkę wcale mnie nie boli. Co innego, gdyby Redzi zaczeli wycinać zawartość gry i dodawać jako dlc, wtedy byłbym zirytowany.

Też mam gdzieś tą dodatkową zawartość, ale nie o to tu chodzi...
 
Problem w tym, że słowa nie złamali lecz i tak wszyscy będą na nich wściekli. Nie obiecywali, że nie będzie ekskluzywnych dodatków FIZYCZNYCH do edycji, a jedynie DLC czyli dodatkowej zawartości do gry na wyłączność...

Złamali -gdy podali zawartość kolekcjonerki i powiedzieli, że "...można ją zamówić teraz" wówczas była mowa o tym, ze zawartość wszędzie będzie taka sama.... i co... i teraz już wiemy co... mają jeszcze 6 miesięcy...

W tym czasie może się okazać, że przecież jeszcze wielu rzeczy nie obiecywali....

Prawdą jest, że firma ma zarabiać i niech zarabia jak najwięcej, ale nie tak...

Przecież to bzdura... mała rzecz, która ni powinna wpłynąć na nic... bo kolekcjonerka już jest wyprzedana dawno temu....
Więc o co chodzi ? Chodzi o szybką forsę... MAŁYM KOSZTEM a przynajmniej tak może się "komuś" wydawać...

Albo Jesteście graczami i dla graczy coś robicie albo darujcie sobie slogany... bo po co, to tylko pozostawia niesmak...
Szczerze n nie wierzę, że Gwint "powstał" dzięki M$ - a jak mieliście "problemy finansowe" to fani np. poprzez kickstartera by wam pomogli w 100%

Więc ktoś chyba kogoś przyłapał ze spuszczonymi spodniami hmm...
 
Wszyscy, którzy wierzyli, że mają do czynienia z Samarytaninami, powinni się popukać w głowę albo zastosować do niedawnego zalecenia prezydenta Komorowskiego. Za chwilę się wyda, że tak, oczywiście, eksluzywne i na wyłączność, ale tylko przez trzy miesiące. W dodatku trudno mi uwierzyć, że kogokolwiek do kupna kolekcjonerki skłoni stworzona na szybko karcianka. Takich zabawek są setki, w formie elektronicznej służą głównie do wyciągania drobnych sum za dodatkowe karty. Sam ruch z gatunku dziwno-absurdalnych. Zysk żaden, a kał w wentylatorze gwarantowany.
 
Teraz będzie masowa wycofanie zamówień na kolekcjonerki PS4. Płacą tę samą cenę za mniejszą zawartość, co jest niedorzeczne.
 

Attachments

  • comment_WVk2kgs1lKI4TqlAfKQurCeLKalmNvYq.jpg
    comment_WVk2kgs1lKI4TqlAfKQurCeLKalmNvYq.jpg
    32.1 KB · Views: 40
Na widły go! - wieśniak z Wiedźmina 2

Albo cofną decyzję, albo dodadzą karty i mapę na pozostałe platformy.

Decyzji cofnąć raczej nie mogą, bo zapewne pieniądze od MS już wpłynęły. Aczkolwiek nadal mogą z nimi pertraktować i ostatecznie wszystkim dać te dodatki.
 
Pojawił się do tego materiał: [video=youtube;o4XkjP-D9bA]https://www.youtube.com/watch?v=o4XkjP-D9bA[/video]
Edit: Może by tak dla odmiany i dla słuszności sprawy łapki w dół? :)
 
Top Bottom