Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+

Guest 2686910

Guest
Ludzie, ale bez przesady... też mi się to nie podoba, ale "rozwalić studio"?"Powybijać"? C'mon.
A co do bycia postrzeganym jako Samarytanie: tak się kreowali. No, może nie do końca Samarytanie, ale co najmniej ludzie rozsądni, myślący trzeźwo i zimno. A tym ruchem co zyskali? Nie sądzę, żeby to było dużo. Znaczy dużo pieniędzy, bo złości i rozczarowania... tego będzie sporo.
 
Na widły go! - wieśniak z Wiedźmina 2

Albo cofną decyzję, albo dodadzą karty i mapę na pozostałe platformy.

To i tak nie zmieni faktu ,że REDzi podjęli decyzję wzbogacenia edycji kolekcjonerskiej o mapkę z *o* TKANINY *o* oraz 2 talii kart na SrałOne.
 
A nie mówiłem, że CDP RED się zeszmaci pod wpływem pieniędzy, ale mi nie wierzyliście.
Kufa, rozumiem, na PC i PS4, ale na podkonsolę? HA! Przecież ta wersja EK zalegała wam przez tydzień, a na PS4 i PC wyprzedały się na pniu.

Nienawidzę narzekania(co zresztą można było wyczytać w moich ostatnich postach na forum), ale teraz to już przegięliście.
 
Na początku nie doczytałem tytułu newsa i myślałem, że CDP RED upchnęło coś jeszcze do kolekcjonerek. Kiedy dowiedziałem się, że to tylko na XBONERA, kompletnie się zawiodłem. Serce mi się kraje :<
 
No tak, to są nasze bagna z gameplejów. Ale pytanie jest, gdzie te terany się mniej więcej znajdują ?
 
Karty fajna rzecz ale bardziej wkurza mnie fakt że mimo zamówienia EK nie będę miał fajnej mapy z tkaniny. Decyzja jak najbardziej mi się nie podoba ale hmm nie panikował bym. Do premiery jeszcze daleko a jeśli teraz nagle dodawane są jakieś niezapowiedziane gadżety do jednej z wersji EK to być może później będzie tak również z PC lub PS4. Sprawa dotycząca zapowiedzi równego traktowania graczy raczej nie zostaje tutaj zaburzona ponieważ wedle mojej interpretacji chodziło chyba o zawartość samej gry a nie fizycznych dodatków. Krótko mówiąc to są REDzi wiec komu jak komu ale im ufam. Zobaczymy jak sytuacja są rozwinie ale tak czy inaczej według mnie na razie nie ma co siać fermentu i ogłaszać że REDzi to oszuści itp. Poza tym troche przerażająca jest ta reakcja społeczności zważywszy na to ile REDzi dla nas zrobili w przeszłości.
 
A ja od początku czułem, że wizerunek jaki wyrobili sobie Redzi prędzej czy później stanie się zbędnym balastem. Gdyby od początku zachowywali się, jak Ubisoft czy inne EA to teraz nie mieliby żadnego kłopotu. No, ale, skoro chłopcy od czerwonego marketingu woleli kreować firmę na błędnego rycerza, to teraz niech płacą. No, bo tak szczerze to, co, im ten cudowny śnieżnobiały image dał? Większą ilość sprzedanych gier niż inne firmy? Większą bazę fanów niż taki Mass Effect czy DA? Sami nałożyli sobie łańcuchy.
 
Top Bottom