Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Właśnie problem w tym @piotrekpk19 , że chodzi o tą płócienną mapę i karty :D.

to sprawa drugorzędna. Gdyby od razu powiedzieli: "Tak, Microsoft udzielił nam wsparcia, więc EK na ich platformę otrzyma dodatkową fizyczna zawartosć", to ok. A nie, ze wyskoczyli z tym jak filip z konopii, robiac tylko niepotrzebny bajzel.
 
Dokładnie, gdybym wiedział o tym przy starcie przedsprzedaży to pewnie kupiłbym kolekcjonerkę na tę gównianą konsolę odsprzedał grę i zamówił dodatkowo na cdp.pl zwykłą pre-order (jeszcze miałbym 2 inny niż w EK steelbook gratis)... A tutaj w trakcie gamescomu gdzie wszyscy ich chwalą za świetną grę wyskakują z taką informacją jak gdyby nigdy nic.... Myślałem, że nie dadzą omotać się tym frajerom z microshitu....
 
Dobra ludzie mnie też ta informacja zdenerwowała, ale bez przesady, żeby się użalać nad tym przez pół dnia. Zachowujecie się królowie polaki biedaki cebulaki, kupiliście kolekcjonerke nie na X1? To pech, i pogódźcie się z tym, bo jajco dostaniecie, taka prawda. Trzeba było myśleć przed zakupem. Zawsze możecie anulować swoją edycję
 
Dobra ludzie mnie też ta informacja zdenerwowała, ale bez przesady, żeby się użalać nad tym przez pół dnia. Zachowujecie się królowie polaki biedaki cebulaki, kupiliście kolekcjonerke nie na X1? To pech, i pogódźcie się z tym, bo jajco dostaniecie, taka prawda. Trzeba było myśleć przed zakupem. Zawsze możecie anulować swoją edycję
O czy mieliśmy myśleć przed zakupem? Żeby kupić kolekcjonerkę na XONE, bo Microsoft wyłoży kasę na dodatkową zawartość?
 
Spinacie się o coś co do was nie należy, to decyzja cdprojektredu komu dali te extrasy. Dali jakieś gówniane karty w które i tak nikt nie będzie grał, i teraz połowa forum(wraz z tobą) dostaje epilepsji, bo jest coś czego nie będą mieli w swojej wymarzonej kolekcjonerce. Kupujesz grę komputerową, żeby grać w karty? Z tej płóciennej mapy chcesz zrobić worek na kartofle? Mapę masz w grze
pozdrawiam
 
Najlepsze jest to, że ja wcale nie uczestniczę w tym shitstormie, ale skoro wiesz lepiej ode mnie, to nie będę dyskutować. Nie drę koszuli, nie udaje Rejtana, nikogo nie będę dźgał widłami i palił na stosie za tę decyzję. Mimo to, niesmak pozostaje.
Nie pozdrawiam.
 
Spinacie się o coś co do was nie należy, to decyzja cdprojektredu komu dali te extrasy. Dali jakieś gówniane karty w które i tak nikt nie będzie grał, i teraz połowa forum(wraz z tobą) dostaje epilepsji, bo jest coś czego nie będą mieli w swojej wymarzonej kolekcjonerce. Kupujesz grę komputerową, żeby grać w karty? Z tej płóciennej mapy chcesz zrobić worek na kartofle? Mapę masz w grze
pozdrawiam

@woolite12

Swoje zdanie można wyrazić w bardziej kulturalny sposób. Proponuje wyluzować.
 
Spinacie się o coś co do was nie należy, to decyzja cdprojektredu komu dali te extrasy. Dali jakieś gówniane karty w które i tak nikt nie będzie grał, i teraz połowa forum(wraz z tobą) dostaje epilepsji, bo jest coś czego nie będą mieli w swojej wymarzonej kolekcjonerce. Kupujesz grę komputerową, żeby grać w karty? Z tej płóciennej mapy chcesz zrobić worek na kartofle? Mapę masz w grze
pozdrawiam

W ogóle nie zrozumiałeś istoty problemu.
 
jest w ogóle jakieś oficjalne stanowisko redów? btw tak to jest jak rebelianci dogadują się z jakimiś korporacjami. jak tak dalej pójdzie to cdpr zostanie połknięty i nawet tego nie zauważy- zupełnie jak bioware który uważa się za nie wiadomo co a jakie jest to każdy w miere ogarnięty wie xd
 
Nie rozumiem tego żalu. Sama zawartość gry się nie zmieni, wszyscy będą mogli czerpać przyjemność z tego samego gameplay'u niezależnie od tego czy na PC czy też konsoli. Ludziska, powinniście się cieszyć że w przypadku edycji kolekcjonerskiej na Xbone'a skończyło się tylko na dodaniu talii kart i szmacianej mapce, a nie na jakimś cholernym 'ekskluzywnym' DLC wyciętym z samej gry tylko po to żeby zarobić kilka groszy więcej. Nie wiemy zresztą czy takiej propozycji ze strony M$ faktycznie nie było i RED'si po prostu im odmówili. M$ w obliczu nie najlepszych wyników sprzedaży Xbone'a sypią kasą gdzie mogą, dla przykładu wystarczy przyjrzeć się całemu zamieszaniu towarzyszącemu najnowszej odsłonie Tomb Raider'a. Poza tym bardzo wielu ludzi pisze tu tak jakby już faktycznie coś kupili, rozpakowali i nagle okazało się że ich oszukano, że czegoś brakuje i w ogóle jak to tak można, etc.. Przecież to są preordery, w przypadku takiego zamówienia zawsze coś może się zmienić a jak faktycznie ktoś czuje się oszukany to niech po prostu zrezygnuje.
 
chodzi o zaufanie i zasady- była mowa o takiej samej zawartości. tyle.
jeśli to przejdzie to może przejdzie znacznie więcej rzeczy w przyszłości a tego wielu ludzi by nie chciało : /
 
M$ w obliczu nie najlepszych wyników sprzedaży Xbone'a sypią kasą gdzie mogą, dla przykładu wystarczy przyjrzeć się całemu zamieszaniu towarzyszącemu najnowszej odsłonie Tomb Raider'a.
Powiedz mi co pakują kase w wiedźmina 3, żeby urozmaicić kolekcjonerkę dla X1, skoro kolekcjonerek i tak nikt już nie kupi? Czyżby to był brak logiki z pobieżnego punktu widzenia?
Nie to musi byc jakiś haczy, początek jakieś akcji MS
 
chodzi o zaufanie i zasady- była mowa o takiej samej zawartości. tyle.
jeśli to przejdzie to może przejdzie znacznie więcej rzeczy w przyszłości a tego wielu ludzi by nie chciało : /
Gdzie była taka 'mowa'? Podaj proszę cytat bądż żródło takich informacji.
Gdy Iwinski udzielał wywiadowi EUROGAMER i mówił o równym traktowaniu graczy miał na myśli grę a nie jakieś plastikowe bądż szmaciane gadżety.
"We'll not deliver exclusive content to any of the platforms, nor will we artificially delay release of the game on any of the platforms because somebody's paying us money for that. It's definitely against our values. We are not doing that."
Robicie ferment o gadżety które pewnie połowa z was po rozpakowaniu schowa z powrotem do pudła, a nie widzicie szerszego kontekstu funkcjonowania tego rynku i tego jak dobrze nas graczy traktują RED'si.
Powiedz mi co pakują kase w wiedźmina 3, żeby urozmaicić kolekcjonerkę dla X1, skoro kolekcjonerek i tak nikt już nie kupi? Czyżby to był brak logiki z pobieżnego punktu widzenia?
Nie to musi byc jakiś haczy, początek jakieś akcji MS
Skąd wiesz że kolekcjonerki już nikt nie kupi? Może w polsce... a zaglądałeś na strony zagranicznych sklepów? Na takim GAMESPOT który w stanach jest jedną z największych sieci sklepów sprzedających gry już jest dostępny preorder nowej kolekcjonerki. M$ wie co robi, dla rynku amerykańskiego, który jest dla nich na chwilę obecna najważniejszy, na pewno znajdą się jeszcze egzemplarze.
 
@Lambot wyobraź sobie, że tak przeglądałem oferty innych sklepów. Pewnie masz rację, bo polska firma 1/5 swoich zapasów przeznacza na rynek polski, - resztę do ameryki
 
Ja się czuję oszukany, tyle razy mówili, że wszystkie platformy dostaną TO SAMO! Miało nie być żadnych ekskluzywnych dodatków na wyłączność jednej platformy a teraz złamali dane słowo. Jestem pctowcem i może też chciałbym dostać taką talię kart choćby po to żeby sobie ze staruszkiem pograć. Nie fair i tyle
 
Jak już pisałem w 2 temacie, trzeba na to spojrzeć z 2 strony, PC i PS4 maja extra rzecz która Xbone nie ma, a mianowicie 1080p!
 
Top Bottom