Wiedźmin 3: Dziki Gon - Świat oczami kompozytora

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Świat oczami kompozytora



Jeżeli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tym jak powstaje oprawa dźwiękowa w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon to gorąco zachęcamy Was do obejrzenia materiału przygotowanego przez redakcję portalu gamemusic.pl, w którym Marcin Przybyłowicz (kompozytor), oraz Paweł Daudzward (sound designer) opowiadają o szczegółach pracy nad scieżką audio, kierunku muzycznym, jaki obrali, a także o swoich inspiracjach - wideo możecie obejrzeć tutaj.
 
Zacny materiał, można się sporo dowiedzieć o ciekawych elementach przy pracy kompozytora muzyki do gier. :thumbup:
 
Takie materiały przypominają, jak wiele aspektów wpływa na odbiór gry i jej poszczególnych elementów, i jaki ogrom pracy trzeba włożyć w coś, co w znacznej mierze służy nam za tło. Szacun się należy.
 
Już w dotychczasowych materiałach urzekała mnie muzyka w trójeczce Wiedźmina, ten materiał tylko potwierdził to, że mogę spać spokojnie jeśli chodzi o warstwę dźwiękową ^^
 
Długi, wyczerpujący, klimatyczny. Jak najwięcej tego typu materiałów, proszę. :)
 
Zajmujący filmik, wielkie dzięki za udostępnienie. Odważę się rzucić tezą ( myślę, iż nie jest to tylko moje zdanie), że udostępnione nam do tej pory materiały muzyczne z Wiedźmina 3 większość forumowa uważa za absolutnie genialne i pasujące do gry jak ulał.

@Marcin Przybyłowicz - ja czuję się jako gracz w zupełności zmanipulowana. Mogłabym się naturalnie nadal poznaną do tej pory muzyką zachwycać, jednak tak często już to robiłam, że może nie będę przesadzać ;)
Kiedyś wspomniałam, iż dobra muzyka ( niezależnie w jakim celu i do czego jest tworzona) powinna wywoływać obrazy w głowie słuchającego. Odnośnie muzyki z W3 w moim przypadku tak jest i to niekoniecznie w odniesieniu do nadchodzącej gry. Jest to coś niezwykłego, są to motywy, które chodzą za mną cały dzień i niekoniecznie kojarzą się wtedy z Geraltem bądź scenami walki dajmy na to. IMHO, soundtrack z Wiedźmina 3 będzie absolutnym hitem. Poprzez powrócenie do korzeni, słowiańskości oraz tego naszego folkloru. Połączenie tych elementów w spójną całość wyszło po prostu bajecznie.
Jestem na tak bardzo tak!
Kawał wspaniałej roboty :)
 
W imieniu całej redakcji oraz ekipy filmowej odpowiedzialnej za film, chciałbym Wam wszystkim podziękować za pozytywny odzew, a co najważniejsze wsparcie. Mam nadzieję, że dzięki filmowi choć trochę mogliście poznać, co szykuję dla nas wszystkich Marcin Przybyłowicz z ekipą Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Pozdrawia red.naczelny gamemusic.pl Mariusz Borkowski
 
Świetny materiał, niektóre motywy przyprawiały mnie o gęsią skórkę. Coś czuję że soundtrack z 3 może stanąć na podium moich ulubionych:)
 
Ja mam ciary za każdym razem, gdy oglądam fragment gameplaya, kiedy Geralt wchodzi do chaty i zaczyna lecieć utwór "Ladies of the woods".
 
Świetny materiał, ale trochę szkoda że nie udało się przemycić jakichś nowych utworów ;)
 
Top Bottom