Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
@HuntMocy Oj tam. Mogliby wrzucić do gry chociaż na 5 minut Percivala -Jako smaczek. Jeszcze nie jest za późno :D
 
Gnomy są koniecznością. Novigrad bez Gnomów? To już brak Niziołków łatwiej dałoby się wytłumaczyć. Model poszczególnego bożątka dało się zrobić, a kilku modeli gnoma już nie?
 
A może jakiś utalentowany grafik 3d, zrobi model ciała gnoma i kilka modeli twarzy, a kilku innych nie mniej utalentowanych "teksturerów" (mogę to nawet być ja od biedy
) zrobi tekstury i wyślemy je REDom, wtedy jedyną wymówką będzie wplecenie ich w fabułę (mogą być nawet samymi postaciami pobocznymi - nie obrażę się) i zrobienie skryptów postaci, a i możemy jeszcze zrobić animacje, żeby oszczędzić im pracy...
 
Po minie @Marcin Momot jestem prawie pewien, że REDzi nas wkręcają ;)

Hmmm.... nie jestem do końca pewien.

Uśmiech może wynikać z czegoś innego niż z "zaprzeczenia" bytności gnomów w grze. 3:21 - a mianowicie z "wpadnięcia w baGNOM"

Chociaż to nie jest dosłowne tłumaczenie - dosłowne brzmiało by - "nigdy nie wiadomo" słowo "know" (wiedzieć) zamieniono na "gnom".
 
ten płacz o gnomy staje sie juz dziecinny

Wcale nie, nie masz racji, my mamy tralalalalalalla.

@Koreon zapomniałeś jeszcze o nagraniu tekstów/dialogów w kilku językach (i oczywiście znalezienie aktorów podkładających głosy).

Człowieku zobacz sobie dubb w Polskiej machinimie Gothic-a, prezentuje poziom o niebo wyższy niż "profesjonalny nowoczesny Polski dubbing z udziałem gwiazd dużego i małego ekranu".
 
Człowieku zobacz sobie dubb w Polskiej machinimie Gothic-a, prezentuje poziom o niebo wyższy niż "profesjonalny nowoczesny Polski dubbing z udziałem gwiazd dużego i małego ekranu".
A co to ma do rzeczy i tak trzeba znaleźć*osoby które podłożą głos (w 7 językach w których ma wyjść W3), to czy to będą fani, czy REDzi, tego nie zmieni, a jak jeszcze mają być jakieś dialogi z postaciami występującymi już w grze (wliczając w to Geralta), to trzeba będzie nagrać dodatkowe teksty dla tych postaci i będą to musieli zrobić REDzi, bo fanowskie nagrania nie będą odpowiadały głosom "oryginalnym".
 
A co to ma do rzeczy i tak trzeba znaleźć*osoby które podłożą głos (w 7 językach w których ma wyjść W3), to czy to będą fani, czy REDzi, tego nie zmieni, a jak jeszcze mają być jakieś dialogi z postaciami występującymi już w grze (wliczając w to Geralta), to trzeba będzie nagrać dodatkowe teksty dla tych postaci i będą to musieli zrobić REDzi, bo fanowskie nagrania nie będą odpowiadały głosom "oryginalnym".

Wziąłeś to na serio? Oczywiście że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, tak samo jak znalezienie 3 aktorów do dubbingu gnomów (1 dla shuttenbacha 2 dla bezimiennych npc-ów) nie jest żadnym problemem. Pomysł z zrobieniem tych modeli i tekstur za REDów też jest tylko takim śmieszkowaniem. Myślałem że każdy się zorientuje że nie było to na poważnie, szczególnie że to powszechne na tym forum.
 
Last edited:

Wziąłeś to na serio? Oczywiście że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, tak samo jak znalezienie 3 aktorów do dubbingu gnomów (1 dla shuttenbacha 2 dla bezimiennych npc-ów) nie jest żadnym problemem. Pomysł z zrobieniem tych modeli i tekstur za REDów też jest tylko takim śmieszkowaniem. Myślałem że każdy się zorientuje że nie było to na poważnie, szczególnie że to powszechne na tym forum.
Robiłem wcześniej pewną wkurzająca rzecz i mi się najwidoczniej detektor ironii wyłączył, a jak jeszcze widzę, że ktoś tam proponuje szachy jako mini grę...
 
A czy nikt nie zauważył, że Tadek Zieliński zaprzeczając pojawieniu się gnomów użył podwójnego zaprzeczenia? A to oznacza, że... teraz to już w ogóle nic nie wiadomo.

A poza tym słowo "no" brzmiało bardziej, jak "gnom". Co zdecydowanie jeszcze bardziej zaciemnia punkt widzenia. Niby odpowiedzieli - i wraz nie wiadomo.
 
A czy nikt nie zauważył, że Tadek Zieliński zaprzeczając pojawieniu się gnomów użył podwójnego zaprzeczenia? A to oznacza, że... teraz to już w ogóle nic nie wiadomo.

A poza tym słowo "no" brzmiało bardziej, jak "gnom". Co zdecydowanie jeszcze bardziej zaciemnia punkt widzenia. Niby odpowiedzieli - i wraz nie wiadomo.

Zauważył...em
Przecież gnomy będą. ;)
Tadek Zieliński powiedział zdecydowanie NO, ale w taki sposób, że pewnie nas wkręca.

Też mi się wydaje, że nas robią w bmbuko ;) i gnomy będą :)
 
A czy nikt nie zauważył, że Tadek Zieliński zaprzeczając pojawieniu się gnomów użył podwójnego zaprzeczenia? A to oznacza, że... teraz to już w ogóle nic nie wiadomo.

A poza tym słowo "no" brzmiało bardziej, jak "gnom". Co zdecydowanie jeszcze bardziej zaciemnia punkt widzenia. Niby odpowiedzieli - i wraz nie wiadomo.

A może on nie mówił "there will be no gnomes", tylko "there will be gnom gnomes"?

Pomysł @Rustine z czatu, żeby nie było, że kradnę.
 
Top Bottom