Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+




W grze prezentuje sie kiepsko, gerat tez wygląda jak na byb byl na low
 
P ATROL said:
@Qyzu' za kolorowy śnieg masz?
Niepotrzebna ironia. Już od dawna wiadomo o co chodzi z tą kolorystyką, więc już darujmy sobie ten temat :p

Żeby nie było offtopu to napiszę, że system dialogów na przykładzie screena z koniem zapowiada się świetnie. Za to płaszcze już nie : /

Pragnę też zwrócić uwagę na ciekawy element w tym screenie:
Drzewa z tyłu są bardzo mocno wygięte. Ciekawe czy już takie się uformowały przez lata, czy może właśnie wieje silny wiatr? :) Swoją drogą taka myśl mnie teraz wzięła. Jakby się okazało, że na Skellige, gdzie jest wietrznie, drzewa faktycznie były już uformowane w którąś stronę w zależności od wiatru, na pewno dodałoby to wiarygodności. A tym lepiej jakby można było być światkiem zawalenia się drzewa podczas burzy.
 
Last edited:
Screenshot nigdy nie odda. Dlatego chciałbym zobaczyć gameplay ze Skellige, jak się gra w ruchu prezentuje przy jakiejś zamieci :)

Blady pewnie dlatego że są to dwa zupełnie różne wdzianka. Chyba że całkowicie design zmienili.
 
Ale te drzewka się ładnie uginają, bardzo mi się to podoba. Tylko Geralt jakieś pomarańczowe oczy ma. No i Geralt w końcu ma białe włosy!
 
Tutaj nie ma chyba nawet tego czegoś odpowiedzialnego za futra (patrz wilki) więc nie marudzić. Sam płaszcz mógłby być czarniejszy, ta jak na arcie, bo teraz jest taki kremowy. ALE OGÓLNIE SCENERRY SĄ OGIEŃ !!@@!12?!@!@#?!@3
 
poza detalami wyglada identycznie
a robienie 2 podobnych to marnotrawienie zasobow, to ta sama
Hmm.. Krój inny, kolor inny, materiał inny, dodatki inne, no ale to przecież tylko detale. Z niepodważalnymi dowodami nie ma co dyskutować. Przecież od dawna wiadomo, że każdego rodzaju będzie po jednej zbroi. Będzie jedna zbroja gorsetowa, jedna skórzana i jedna "sukienkowa".
 
Hmm.. Krój inny, kolor inny, materiał inny, dodatki inne, no ale to przecież tylko detale. Z niepodważalnymi dowodami nie ma co dyskutować. Przecież od dawna wiadomo, że każdego rodzaju będzie po jednej zbroi. Będzie jedna zbroja gorsetowa, jedna skórzana i jedna "sukienkowa".

tak to sa detale, jako calosc wyglada jak ta z artu.
Jesli masz do wyboru umiescic w grze tylko 2 kurtki
bardzo podobne lub 2 rozniace sie od siebie to ktora opcje wybierasz?
 
Moja mama (coraz bardziej zainteresowana grą i w ogóle Wiedźminem) stwierdziła tak: ta kapota wygląda bardzo praktycznie i bardzo fajnie zimowo. :)
 
tak to sa detale, jako calosc wyglada jak ta z artu.
Jesli masz do wyboru umiescic w grze tylko 2 kurtki
bardzo podobne lub 2 rozniace sie od siebie to ktora opcje wybierasz?
Z tego co wiem to Redzi nie muszą mieć takich dylematów, bo w Wiedźminie 3 ma się pojawić ok. 60 różnych pancerzy. Chyba nie twierdzisz, że wszystkie od siebie będą się znacznie różniły? Poza tym w "dwójce" jak było? Też było kilka wariantów i w dużej mierze te kurtki były podobne do siebie.
 
Z tego co wiem to Redzi nie muszą mieć takich dylematów, bo w Wiedźminie 3 ma się pojawić ok. 60 różnych pancerzy. Chyba nie twierdzisz, że wszystkie od siebie będą się znacznie różniły? Poza tym w "dwójce" jak było? Też było kilka wariantów i w dużej mierze te kurtki były podobne do siebie.

w 2 byly ze 3 modele a reszta miala tylko inne textury
w3 podobno kazda zbroja miala miec odzielny model

model powstaje o wile dluzej niz textura dlatego nie oplacalne jest ich dublowanie. czesto komus moze sie nie podobac dany design dlatego projektanci zazwyczaj umieszczaja duzo calkowicie roznych zbroji zeby trafic w kazdy gust.
 
model powstaje o wile dluzej niz textura dlatego nie oplacalne jest ich dublowanie. czesto komus moze sie nie podobac dany design dlatego projektanci zazwyczaj umieszczaja duzo calkowicie roznych zbroji zeby trafic w kazdy gust.
Wg mnie jest wręcz przeciwnie. Skoro tekstury powstają o wiele szybciej niż modele, to dlaczego by do każdego nie zrobić kilku różnych wariantów? Chyba lepiej mieć dajmy na to po trzy warianty danego modelu niż tylko jeden.
 
Najbardziej podoba mi się ten pierwszy screen, konik jest super odwzorowany. No i śnieg (również na pozostałych). Jak zobaczyłem góry, to poczułem jakbym się cofnął o miesiąc i znowu wylądował w Gruzji. Rewelacja. Jakoś najmniej ten gryf mi się podoba, ale czy to tylko ja mam takie wrażenie, czy faktycznie jest to trochę inny model niż na gameplayu? Bo jeśli inny, to wygląda na to, że te zapowiedzi o różnicach osobniczych potworów jednego gatunku zostaną spełnione. "Samurajska" zbroja Geralta bardzo fajna, a przede wszystkim już nie ma tego nienaturalnego wcięcia w talii. I @B l a d y na pewno nie jest to zbroja z wklejonych przez ciebie artów. Jedyne co mają wspólne to długość.
 
Na ostatnim screenie taki wiedźmin-samuraj trochę, w końcu inne wdzianko.
Tylko Yen nigdzie nie widać.
Pewnie się schowała za wiedźmińską sukienką :p



W grze prezentuje sie kiepsko, gerat tez wygląda jak na byb byl na low
Na koncept arcie (jeżeli to ta sama zbroja) prezentuje się dużo lepiej, nawet ta z poziomu 1

Screenshot nigdy nie odda. Dlatego chciałbym zobaczyć gameplay ze Skellige, jak się gra w ruchu prezentuje przy jakiejś zamieci :)
Blady pewnie dlatego że są to dwa zupełnie różne wdzianka. Chyba że całkowicie design zmienili.
Hmm.. Krój inny, kolor inny, materiał inny, dodatki inne, no ale to przecież tylko detale. Z niepodważalnymi dowodami nie ma co dyskutować. Przecież od dawna wiadomo, że każdego rodzaju będzie po jednej zbroi. Będzie jedna zbroja gorsetowa, jedna skórzana i jedna "sukienkowa".
Podobno zmienili - pamiętam, że przy wrzuceniu koncept artu była także informacja, że w grze wygląda inaczej,... jeśli tak jak powyżej, to znaczy, że wygląda gorzej mniej ciekawie (ale to tylko moje zdanie)


---------------

Ed.

Dodatkowo to co powiedział rybakus (swoją drogą @rybakus - post nie w tym temacie co trzeba ;) )
screen nr 2 - puszczone oczko w stronę serialowego wiedźmina? :)

Pozwoliłem sobie wrzucić w linkach obrazki w większej rozdzielczości, gdyby ktoś nie mógł ich w takim formacie znaleźć:

Kolejność tak jak w poście u @AndersonSilva :
1
2
3
4
 
Last edited:
Top Bottom