Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Właśnie dostałem maila w którym mam podjąć decyzję czy biorę audiobooka, czy zamieniam na inny lub też chcę zwrot kasy. Problem w tym, że sam nie wiem :p Jeśli z grą będzie to samo wydanie z autografami i w osobnym pudełku to nie ma sensu brać kolejnej sztuki co innego jeśli do gry dodawaliby to w formie cyfrowej. Trzeba by napisać do cdp może będą coś wiedzieli na ten temat. ;)
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli dadzą do gry w formie cyfrowej albo na płycie bez osobnego pudełka i autografów (a na pewno tak będą dawać) to też nie ma sensu brać wersji od SoundTropez. Wtedy będziecie płacić pełną cenę jedynie za pudełko i podpisy twórców...

No chyba, że ktoś koniecznie chce ten autograf Rozenka (o ile tam będzie, a nie np. tylko ludzi ze studia) i jest gotów za niego zabulić te kilka dych :p

@P ATROL Tfu, SoundTropez. Chyba jestem zmęczony :p
 
Last edited by a moderator:
Dołączenie słuchowiska to naprawdę miła niespodzianka.
Udostępniony fragment jest bardzo przyjemny i aż ma się ochotę na więcej.
Pytanie tylko czy to dla wszystkich, czy tylko dla wybranych (np. tych co zamówili edycję kolekcjonerską)?
Jeśli dla wszystkich to świetna sprawa, jeśli tylko dla części, to i tak miły gest.
A autograf Rozenka mi do szczęścia potrzebny nie jest, grunt że aktor będzie w grze i słuchowisku.

Za to chętnie zobaczyłbym coś na kształt dziennika traktującego o samych nagraniach dialogów plus króciutkie wywiady z najważniejszymi aktorami.
W końcu to zwieńczenie trylogii i to takiej, której powstanie nie było wcale pewne.
Podobna okazja nie trafia się często, więc... Ale o takie moje chciejstwo.
 
Ja tam nie chce zwrotu kasy :p Lubię pudełka i autografy :p Ale przypomina mi się historia z EE pierwszego Wiedźmina. Tam do gry dorzucili muzykę inspirowaną grą, która wcześniej była sprzedawana osobno.
 
Również wczoraj napisałem i jak na razie czekam na odpowiedź. Może mają wolne w sobotę? :p
 
Dostałem maila od SoundTropez w sprawie autografów. Nie mają jeszcze listy, ale postarają się zdobyć jak najwięcej podpisów :) Poza tym, jakoś tak fajnie się czuję, że będę posiadał wersją pudełkową :)
 
Szesnastego... no zaraza... stoję pod Biedrą... :)
Posłuchałem. O... Zaraza!! :unworthy:
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Bo to niekanoniczne opowiadanie spoilerujące sagę? :p
 
Taka dodatkowa historia na boku, nie wchodząca w główną linię fabularną, nawet bardzo sprzeczna. Cuś jak sen Ciri, przeczytać warto :p

E: Łoł, posłuchałem audiobooka, do Banaszyka się nigdy nie przyzwyczaję, ale CO ZA YEN w wykonaniu Dereszowskiej, bezbłędna. Kożuchowska, choć mało miała tu do powiedzenia, bardzo fajnie wyszła, nawet nieco mi przypomina Kunikowską.
 
Last edited:
Dereszowska to powinna Yen w grze podkładać ale niestety tak nie będzie a szkoda bo jest świetna w tej roli. ;) Ostatnio coś dużo tych audiobooków Wiesława :p
 
Top Bottom