Ślad

+
Ja chciałbym żeby ślad zaprowadził mnie do soczystego gameplayu ze Skellige na nowym buildzie z gry. :)
 
Ja podążyłem za śladem, tak jak mówi strona, przeszedłem na preorder i daję kod akcji:

NAMCO WITCHER FR - landing

Ale nie mam pojęcia, z czym to się je :p
 
Tak na prawdę to nie jest żadna czaszka kruka przemieniona w kryształ, ale

uwaga straaaszny spoiler :troll:
Tak na prawdę jest to część zamienionego w kryształ Gnoma....
Przykra sprawa, ale jakaś straszliwa klątwa nawiedziła Wiedźminland i tylko Geralt (gracz) będzie potrafił rozwiązać zagadkę, zdjąć klątwę, odczarować gnomy i przywrócić je na nowo do Wiedźminlandu.

Coś czuję, że Gon maczał w tym place ;)
Dadammm :D
 
Pojawiła się nowa strona na naszej domenie: ślad.
Dokąd zaprowadzi ślad? Co pojawi się następne i najważniejsze - z czym to się je?

Hmm, jeśli na to spojrzeć jeszcze raz i tym razem na ukryte w kodzie strony Thetrail słowa, to ślad prowadzi do zdrady, pojawi się Aedirn a je się to z dżemem?
 

Guest 3669645

Guest
Już wiem, o co chodzi z tym "jam" w kodzie strony!

Soundtrackiem do nowego filmu CGI zajął się zespół dżem :p
 
Hmm, jeśli na to spojrzeć jeszcze raz i tym razem na ukryte w kodzie strony Thetrail słowa, to ślad prowadzi do zdrady, pojawi się Aedirn a je się to z dżemem?
Aedirn betrayal dotyczy Yennefer z Vengerbergu (stolica wspomnianego państwa)
A dżem nasuwa tylko jedno... w grze pojawią się dzieci krasnoludów. Jest nawet screen concept art:
 
Tak naprawdę gra nazywa się "Wiedźmin 3: Dziki Gnom". Redzi usilnie robią wszystko, żeby nie zostało to przedwcześnie odkryte. To, co widzimy na podstronie, to fragment gnomiego kryształowego szkieletu, odnalezionego niedawno przez Zerrikanę Jenosa.
 
Może to nie jest czaszka kruka, tylko kryształowy nos gnoma,czyli nos który zamienił się kryształ i odpadł powyższemu od twarzy w wyniku walki, która się odbija się w krysztale (dostał zaklęciem kryształującym w nochal i musiał salwować się ucieczką)?
 
Last edited:
Może to nie jest czaszka kruka, tylko kryształowy nos gnoma, który zamienił się kryształ i odpadł powyższemu od twarzy w wyniku walki, która się odbija się w krysztale (dostał zaklęciem kryształującym w nochal i musiał salwować się ucieczką)?

Gnomy mają kryształowy szkielet. Obejrzyj Zerrikanę Jenosa 4.
 
Top Bottom