Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Na Igromirze Wiesiek zdobył 7 nagród. Razem ma już ich ponad 160! Goha.ru: Najlepsza gra RPG, Najlepsze gra według czytelników • Gameguru.ru: Najlepsza gra, Najlepszy RPG • Gmbox.ru: Najlepszy RPG • Urzędowy Hazard: Top ! Broda :).
 
Last edited:
A propos "czepiamy się szczegółów" szkoda mi trochę, że drogowskazy w W3 są puste, same deski bez napisów. Bardzo miłe było w TES, że każdy drogowskaz zawierał nazwę miejsca do którego prowadził.
 
No właśnie, też to zauważyłem. Przecież chyba nie jest jakimś wielkim problemem napisać na tabliczce "Wyzima" lub "Gors Velen"...
 
Albo.... drogowskazy ewidentnie wskazywałyby, że dane miejsce pojawi się w grze. Np. Wyzima. Więc dlatego specjalnie zostały zamazane.
 
Albo są trzy tekstury i 30 drogowskazów, oszczędność. Choć patrząc na ilość śmieci w plikach poprzednich wiedźminów, trudno REDów posądzać o oszczędność miejsca :D
 
Na Igromirze Wiesiek zdobył 7 nagród. Razem ma już ich ponad 160! Goha.ru: Najlepsza gra RPG, Najlepsze gra według czytelników • Gameguru.ru: Najlepsza gra, Najlepszy RPG • Gmbox.ru: Najlepszy RPG • Urzędowy Hazard: Top ! Broda :).
Ruskie nagrody nikogo.
 
Dowody masz w postaci np. gry Watch Dogs i zapowiadanych gier z blokadą 30 kl/s + wypowiedź jednego z pracowników.
Poza tym na ludzki rozum, od dawna wiadomo, że konsole hamują rozwój graficzny gier.
 
Zgadzam się co do hamowania rozwoju grafiki przez konsole obecnej generacji, ale nie widzę związku z Wiedźminem. CDPR nie jest Ubisoftem. Jest porządne i bubli nie produkuje.
 
Tylko dlaczego grafika w W3 wyglada coraz gorzej ? mi to tam nie przeszkadza ale w internietach juz spekuluja
Mam nadzieje ze niepotrzebnie oczywiscie
 
Top Bottom