[TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

+
https://www.gamereactor.eu/news/265284/The+Witcher+3+"needed"+to+be+on+PS4/
"Witcher 3 needed to be on PS4"

Michał Gilewski mówi, że Wiedźmin 3 na PS4 to konieczność, bo dużo ludzi nabyło i nabywa tą platformę, a CDP RED chce dosięgnąć jak największej liczby graczy.

Dodatkowo porównuje fabułę W3 do pierwszej odsłony serii, gdzie całość kręci się bardziej wokół Geralta, niż polityki - jak w W2. W sumie nic nowego, ale bezpośrednie porównanie do W1 w tym kontekście chyba jeszcze nie padło.
 
Last edited:
Na angielskim forum znalazłem informacje o próbkach dialogów Ciri i Yennefer. Artykuł po rosyjsku

Wrzucam tlumaczenie angielskie i niech ktoś bardziej odpowiedni przetłumaczy na nasze

Tutaj mamy Ciri i nieznajomego link

Man: You came through a lot of trouble... Your whole body is covered in fresh scars.
Ciri: Hey, you undressed me?!
Man: What else could I do? You soaked to the skin, and I wanted to check if I need to bandage any wounds.
Ciri: Aha, and also to grease my bosom with seals fat!
Man: No!.. No! My mother and sister did that, I wouldn't dare to do it. I swear on my honor!
Ciri: All right, all right, I believe you

A tutaj Yennefer i Geralt link

Geralt: You smell so good...
Yennefer: Geralt, we're at a funeral!
Geralt: You smell so good at this funeral...

Yennefer: At the feast I'll wear black and white, I hope your clothes will match mine? Try to find something which you haven't worn already while hunting monsters.
Geralt: Yen, you know how I hate these new doublets... At first they are too tight, and they they immediately become torn.
Yennefer: I won't accept any excuses. We're here not for pleasure, we have business here, and we need to look properly.
 
Mężczyzna: Przeszłaś przez niezłe tarapaty... Całe ciało masz pokryte świeżymi bliznami.
Ciri: Hej, rozebrałeś mnie?!
Mężczyzna: A co miałem zrobić? Jesteś przemoczona do suchej nitki, a chciałem sprawdzić czy nie masz jakichś ran do opatrzenia.
Ciri: Aha, i przy okazji posmarować mój biust foczym tłuszczem!
Mężczyzna: Nie!.. Nie! Moja matka i siostra to zrobiły, ja bym się nie ważył. Przysięgam na honor!
Ciri: Dobrze już dobrze, wierzę ci.

Geralt: Pięknie pachniesz...
Yennefer: Geralt jesteśmy na pogrzebie!
Geralt: Pięknie pachniesz na tym pogrzebie...

Yennefer: Na ucztę ubiorę się w czerń i biel, mam nadzieję że twoje ubranie będzie pasować do mnie? Spróbuj znaleźć coś czego nie ubrałeś już w czasie polowania na potwory.
Geralt: Yen, wiesz przecież jak nienawidzę nowych dubletów... Po pierwsze są zbyt ciasne i zaraz się rozdzierają.
Yennefer: Żadnych wymówek. Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności, mamy sprawy do załatwienia i musimy odpowiednio wyglądać .
 
Last edited:
Top Bottom