Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
Znowu będzie jak kiedyś:
Ten strach przed oddaleniem się od komputera (bo nie zdążę napisać na forum czy mi się podobało) połączony z niesamowicie mocną chęcią udania się tam, gdzie król chodzi piechotą.
 
Znowu będzie jak kiedyś:
Ten strach przed oddaleniem się od komputera (bo nie zdążę napisać na forum czy mi się podobało) połączony z niesamowicie mocną chęcią udania się tam, gdzie król chodzi piechotą.

Przecież jest rozwiązanie. :D

 
Może w te 3 dni (już tak mało zostało) zdołam zaopatrzyć się w jeden z tych słynnych amerykańskie "ruchomych sedesów".
 
Może w te 3 dni (już tak mało zostało) zdołam zaopatrzyć się w jeden z tych słynnych amerykańskie "ruchomych sedesów".

A nie taniej wyjdzie zainstalować kompa w klopie, z ewentualnym szybkim dostępem do kuchni? :D
 
Albo kupić kilka kompów, zainstalować jeden w pracowni, drugi w kuchni, trzeci w sypialni, a czwarty w klopie. Następnie połączyć je w sieć LAN - w ten sposób będziesz miał dostęp do każdego miejsca w mieszkaniu bez ruszania się z fotela.

Zaraz... to jednak może nie rozwiązać wszystkich problemów...:hmmm:


To mi przypomina sytuację, jak kiedyś chciałem kursorem zatłuc muchę łażącą po monitorze. :rofl:
 
Albo kupić kilka kompów, zainstalować jeden w pracowni, drugi w kuchni, trzeci w sypialni, a czwarty w klopie. Następnie połączyć je w sieć LAN - w ten sposób będziesz miał dostęp do każdego miejsca w mieszkaniu bez ruszania się z fotela.

Zaraz... to jednak może nie rozwiązać wszystkich problemów...:hmmm
Uwaga. jestem magikiem-czarodziejem. Rozwiązuję problemy. Czasem.
Dziś rozwiążę twój:
Tada!
Dowody wdzięczności przyjmuję na podany niżej nr konta :D
 
Uwaga. jestem magikiem-czarodziejem. Rozwiązuję problemy. Czasem.
Dziś rozwiążę twój:
Tada!
Dowody wdzięczności przyjmuję na podany niżej nr konta :D

Ale wypas! I można sikać przez sieć? A co będzie jak ktoś nr IP pomyli? :p
 
Top Bottom