Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jakby nie było to Polakowi nigdy nie dogodzisz. Wg mnie filmik bardzo dobry, tajemniczy, pokazuje, że ktoś podąża za czyimś tropem, więc w ten sposób mamy zarys głównego wątku w W3. Jak ktoś chce poznać fabułę wiedźmina niech przeczyta Sagę, zagra w 1 i 2 Wieśka, a później bierze się za 3 część gry. Powiem tak, zaczynając jakąkolwiek opowieść w połowie, ciężko spodziewać się, że co chwilę będziemy mieli przypominanie co było wcześniej, to by było po prostu bez sensu.
 
A na to ktoś zwrócił uwagę?
View attachment 6874
Wygląda na to, że jest narysowana w innym stylu niż poprzednie pokazywane mapy. Czyżby ją zmienili? Dodam, że jest piękna.
 

Attachments

  • wmap.jpg
    wmap.jpg
    18.2 KB · Views: 23
A czy tylko mi się ten koń skojarzył z pewnym DLC do pewnej gry? :p Czyżby prztyczek w noc konkurencji? :p
Oblivion - prawda? Mi też to się skojarzyło :)
Najbardziej jednak po oczach bije mnie ten osiłek z początku filmu co obcina głowę koniu.
Wypisz wymaluj Gregor Clegane z Gry o Tron :D
Jest też żołnierz z KM, który skończył w tamtym filmiku na stryczku...
 
A na to ktoś zwrócił uwagę?
View attachment 6874
Wygląda na to, że jest narysowana w innym stylu niż poprzednie pokazywane mapy. Czyżby ją zmienili? Dodam, że jest piękna.

A to po prostu nie jest ta (nie)sławna mapa do EK "od M$"?

@Nivellen_89 Dokładnie - ilość nawiązań bije wręcz po oczach... ale nie są natrętne za co wielki plus... Jako jeden z nielicznych rozliczam intro na +...
 
[Ty tak na poważnie? Ta dzisiejsza REDów zdecydowanie najlepiej oddaje Yennefer z książek.

Obawiam się, że tak. Dla ciebie oddaje, a dla mnie w niczym jej nie przypomina.
Może to ta mina, może szczęka, może usta, może "oświetlenie", a może wszystko naraz, ale ma w sobie coś, co generuje u mnie wrażenie takiego wewnętrznego "fuj", odpycha. W niczym niestety nie przypomina Yen z CGI, ani z SoD.

Czekam na jakiś reprezentatywny materiał (znaczy się gameplay) przedstawiający czarodziejkę.
Po dzisiejszym z jeszcze większym niż do tej pory niepokojem.

PS To chyba przez te usta i oczy, paskudne są.
 
Last edited:
Gejmpleju nigdy za wiele !!!:victory:

Ale gejmpleje to nie jedyne czego domagali się Warzochiści, to też o zgrozo moja głowa i narzekanie na błędy... Ale spokojnie... na przewidywanie finiszu kampanii promocyjnej W3 nie mam już czasu... a na pewno na tak dokładne przewidywanie. ;)
 
Dobra, analizując:
Minusy:
- Materiał jest za krótki.
- Yen pojawia się nie wiadomo skąd w środku pola bitwy.
- Vesemir wygląda strasznie dziwnie.
- Dziwna animacja jeźdźców.
- Muzyka niby dobra, ale stanowczo za dużo wycia.
- Brak jasnego wprowadzenia w fabułę gry.
- Brak dialogów, lub choćby "narratora", jak w W1.
- Równe tempo akcji przez cały czas, brak stopniowania napięcia.
Plusy:
+ Większość animacji jest bardzo płynna i naturalna.
+ Świetna animacja piór kruka.
+ Wygląd Yen i Geralta.
+ Odwołanie się do Killing Monsters, "Podążając za śladem" jest prequelem "Zabijając Potwory". Jesteśmy świadkami dezercji Nilfgaardczyka, którego Geralt spotkał w poprzednim CGI.

Ogólne wrażenie jak najbardziej na plus, jedyne czego mi brakuje to jeszcze jedna lub dwie dodatkowe minuty. Efekciarstwo jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, byle w samej grze nie było aż tyle "epickości" a więcej stonowania i budowania klimatu czymś innym niż tylko akcją i efektami specjalnymi.
 
A mi się intro podoba przezarąbiście, super super super, kupiony jestem i w ogóle, i podoba mi się Yen ze strony najbardziej ze wszystkich artów/renderów do tej pory widzianych. Po tych "7/10" na poprzednich stronach się martwiłem, ale widzę, że niepotrzebnie, bo mi trafiło w gust.
 
Top Bottom