Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@eustachy_J23 a widziałeś render Yen REDów który dziś opublikowali, na nim Yen wygląda zdecydowanie najlepiej :p, lepiej niż na CGI gdzie też wyglądała dobrze.

Widziałem, słabizna jak na moje, jestem na nie.
W dzisiejszym CGI i SoD jak najbardziej na plus. W poradniku i na renderze nich płonie.
 
Geralt wygląda świetnie:
 
Zgadzam się , że Yen z intra przypomina tą z książek poza tym jak się ją oglądało to aż serce biło i chciało by się tam być przy niej ;) nie wiem dlaczego nie którym osobom się nie podoba , ale każdy ma prawo do swojej opinii . Dla mnie intro intrygujące , dużo się dzieje i oto chodzi
 
@eustachy_J23

Co do samego cinematica to jest bardzo dobry jako wprowadzenie do gry, bo tym ma być opening cinematic, swoje zadanie spełnia w 100 %. Być może lekkie rozczarowanie z racji długości oraz braku dialogów ale ogólnie nie narzekam. :)

Tylko że ludziom nie zaznajomionym z poprzednimi grami absolutnie nic to nie mówi
Jacyś kolesie jakaś babka :/
Na tak potężna gre jaką bedzie W3 spodziewałem się czegoś na wzór intra z jedynki a tu dupa !
Jak na intro nie zrobiło na mnie takiej miazgi jak KM
Killing monster obejrzałem kilkadziesiat razy ten filmik obejrze 4-y raz w HD jeszcze i w sumie nie będę odczuwał potrzeby aby oglądnąć raz jescze
Szkoda :(
 
Geralt wygląda świetnie:
IMO
Szkoda, że Geralt nie wygląda tak w grze. I nie chodzi mi o jakość (bo ta jest bardzo dobra w grze), ale o ogólne rysy twarzy. Ta tutaj ma w sobie pewną dzikość i "inność", za to ta z gry jest zbyt 'ładna", ciepła i sympatyczna.
 
Ano racja, dialogi z Killing monsters i SOD miałem już wyryte na pamięć, a tu nie mam się czego uczyć :DD
 
Tylko że ludziom nie zaznajomionym z poprzednimi grami absolutnie nic to nie mówi
Jacyś kolesie jakaś babka :/
Na tak potężna gre jaką bedzie W3 spodziewałem się czegoś na zór intra z jedynki a tu dupa !
Jak na intro nie zrobiło na mnie takiej miazgi jak KM
Killing monster obejrzałem kilkadziesiat razy ten filmik obejrze 4-y raz w HD jeszcze i w sumie nie będę odczuwał potrzeby aby oglądnąć raz jescze
Szkoda :(

Intro ma być wprowadzeniem do historii, fabuły a nie uczyć nie zaznajomionych z uniwersum kim jest Ciri, kim Yen a kim Geralt i ten jego kolega z boku.
 
Po obejrzeniu intra po raz 4-ty wydaje się troszkę lepsze. Ale naprawdę dobre intro powinno sprawić dobre pierwsze wrażenie, a nie czwarte :p

No i coś czuje, że skoro intro tak mało wyjaśnia to pewnie rozpoczniemy grę na tym "zadupiu" podążając z Vesemirem za Yennefer.
 
Ta zagadka z krukiem i jego czerepem była banalna, mimo tego wczułem się nieźle w atmosferę gry, efekty specjalne i te wszystkie patenty rozwaliły mi mussk :) ciekawe kiedy w końcu przedstawią nam Redzi wymagania.. Mam nadzieje, że 720p i w miarę dobra płynność nie będzie mnie kosztować połowę rzeczy z mojego pokoju plus kilka rzeczy sąsiada.. :]
 
Po obejrzeniu intra po raz 4-ty wydaje się troszkę lepsze. Ale naprawdę dobre intro powinno sprawić dobre pierwsze wrażenie, a nie czwarte :p

No i coś czuje, że skoro intro tak mało wyjaśnia to pewnie rozpoczniemy grę na tym "zadupiu" podążając z Vesemirem za Yennefer.

Mam tak samo:D
 
Wiem że pewnie mnie zjedziecie tu od góry do dołu ale moim zdaniem słabe to intro wiedźmin 1 miał dużo lepsze. Pytanie do was czy znacie wyniki rozdania nagród ? kto dostał dzoja w jakiej kategorii
 
Tak sobie myślę , nie lepszym pomysłem by było połączenie tych dwóch trailerów ? " Podążając za tropem " to jednak kontynuacja po " zabijając potwory " i miejsce akcji gdzie jest Geralt i Vesemir jest to samo. Intro by było porządnej długości przynajmniej ....
 
Top Bottom