Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Tak sobie patrzę na te dzieciaczki i z początku myślałem, że jeden smyk nosi... bejsbolówkę, ale po jeszcze dokładniejszym wejrzeniu stwierdzam, że ta czapeczka jednak kapkę inaczej wygląda, choć jest podobna.
Dobra ta kawa... :coffee:
 
A ja myślę, że to po prostu inna pora dnia, nie mityczny nowy build. Zresztą jakość z kalkulatora więc nic nie można stwierdzić na pewno.
Ten obraz jakiś taki rozmazany, że prędzej mi to przypomina dobrze namalowany obraz, a nie screen. Ale jeśli tak wyglądałaby gra na nowym buildzie to jestem zachwycony :D
 
Wyjątkowe ogłoszenie na którego przygotowanie trza było poświęcić calutki dzionek?

Nie powiedziałem, że wczoraj był jedyny dzień, podczas którego pracowałem nad tym "czymś". Natomiast, spokojnie, to nie jest nic złego - wręcz przeciwnie - myślę, że ta nowina ucieszy każdego. Serio:)
 
Ten drugi screen jest naprawdę zacny.
Może się niepotrzebnie czepiam, ale Geralt ma tu "stary" fryz, ale... to w sumie szczegół. :)
@Marcin Momot a tak orientacyjnie - kiedy można się spodziewać njusa? Tylko nie mów "soon". ;)
 
No tak. Czwartek to ulubiony w REDani dzień, a więc czekamy na 15-18 (ulubione godziny). Mamy nowe obrazki, jest o czym dyskutować. Zleci szybko.
Hajp mode on :)
 
chyba bardziej w stylu - wszystkie sie nam podobają i bardzo ciężko to ocenić więc przyjdzie na to jeszcze poczekać
 
Top Bottom