Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jeżeli tak będzie wyglądała wersja na PS4, to jestem zachwycony. Nie spodziewałem się takiej grafiki na tej platformie.
 
Te screeny to ten dzisiejszy news, czy się jeszcze coś pojawi? A co do obrazków to wyglądają fajnie i w sumie zastanawiam się czy taka kolorystyka będzie tylko w wersji japońskiej. Może będzie tak jak w Arcanii, że będzie można samemu ustawić nasycenie kolorów?
 
Last edited:
kolorystyka będzie zależna od pogody oraz pory dnia. Nie jeszcze, czekamy cierpliwie. Pewnie 16-17-18 wrzucą.
 
Rozważania na temat "innej", czy "nowej" kolorystyki jasno i ostatecznie potwierdzają, że zależy ona od pory dnia.
Bo tylko taka jest różnica między starszymi materiałami a tymi screenami.
 
Jeśli tak to REDzi wycisnęli z niej dosłownie ostatnie soki.

Jak dla mnie to deweloperzy od jakiegoś czasu już wyciskają z nich co tylko się da.

A co do obrazków to wyglądają fajnie i w sumie zastanawiam się czy taka kolorystyka będzie tylko w wersji japońskiej.

Nie bardzo rozumiem, przecież gammę czy saturację zawsze można sobie ustawić wedle potrzeb.
Aczkolwiek faktycznie pora dnia i pogoda będą miały duże znaczenie jeśli o ogólny odbiór idzie.
 

Guest 3669645

Guest
Śliczne te screeny. W końcu pokazano wieczór w gameplay u, ładny, ładny...

To nie nowy build, tylko wersja na PS4 :p Rozumiem że gadka o buildach to tylko w odniesieniu do PC.
 

Guest 2686910

Guest
To nie nowy build, tylko wersja na PS4 :p Rozumiem że gadka o buildach to tylko w odniesieniu do PC.
Ale wersja na PS4 to chyba nie jest jedna i niezmienna przez cały development, też są różne buildy. Tylko ciężko ocenić który to, bo innych nie widzieliśmy.
 

Guest 3669645

Guest
No, ale to chyba oczywiste, że wersja z innej platformy będzie inaczej wyglądać / będzie w innym stadium produkcji :p

Terazki niech pokażą nowe screeny z PC prosto z najnowszego builda :eek:
 
Jest lepiej niż się spodziewałem. I to prawdopodobnie na konsoli. Wygląda absolutnie rewelacyjnie.
 
To chyba są skany z papierowego magazynu, więc tak naprawdę z tego mogą wynikać różnice w barwie. CMYK, później ustawienia skanera, itd... Chociaż oczywiście światło w samej grze też inaczej pada i oświetla twarze.
 
To chyba są skany z papierowego magazynu, więc tak naprawdę z tego może wynikać różnice w barwie. CMYK, później ustawienia skanera, itd...
Zmiana kolorów nie doda postaciom tekstur wyższej rozdzielczości i nowych lokacji na mapie.
 
A mnie te zdjęcia z ps4 jakoś nie zaimponowały żeby powiedzieć wow! prędzej bym powiedział jest ok. No i mogą rzeczywiście wyglądać ciut inaczej niż na skanach, oby nie było masakry klatek gdy mamy takie duże zbliżenie na włoski Geralta.
 
W założeniu miał być neutralny. :) Zwróciłem tylko uwagę na ten fakt, chociaż nie wiem na pewno, czy to są skany. Jeśli chodzi o moją ocenę tych skrinów, to jest jak najbardziej pozytywna :)
 
Top Bottom