Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Attachments

  • ten.png
    ten.png
    170.4 KB · Views: 42
Tylko jedno mnie smuci znowu zieloni w temacie będą myśleć że z Geralta jest Temerczyk, po DLC na pewno tak pomyślą

Niech sobie myślą, pewnie gry im to nie zepsuje.

Jestem trochę w szoku, bo jeszcze tego nie przyswoiłem. Ale takim DLC jak alternatywny wygląd Yennefer naprawdę zrobiliście na mnie spore wrażenie, tu widać jak bardzo wam zależy na tym by wasi gracze byli jak najbardziej zadowoleni z gry, i ryzykując utratę czasu na implementowanie mimiki itd dbacie o tyle szczegółów ważnych dla graczy ile tylko jest możliwe. :hatsoff: Z cyrulika na pewno skorzystam, fajnie że będzie tak szybko dostępny.
 
Last edited:
Poradnik cosplayowy dla Triss - Mała reakcja, mierna dyskusja.
Jeden maluteński skrin z Yaneczką - 5 stron ożywionej dyskusji.
I dobrze, tak trzymać! Nie dajmy rudej intrygantce szans!

A Yen na screenie faktycznie ładna, ale i tak jakoś mi bardziej przypadła wersja z Intra.
 
Poziom ekscytacji i wylewającej się wazeliny w kierunku CDPR jest niebotyczny (w komentarzach na IGN, Gamespot....) ludzie zastanawiają się jak można dać darmowe DLC i to w liczbie szesnastu, istny wybuch uwielbienia i ekstazy

Daj jakiego linka bo też bym poczytał.
 
Poziom ekscytacji i wylewającej się wazeliny w kierunku CDPR jest niebotyczny (w komentarzach na IGN, Gamespot....) ludzie zastanawiają się jak można dać darmowe DLC i to w liczbie szesnastu, istny wybuch uwielbienia i ekstazy
No bo to jest dla nich niepojęte: darmowe DLC i to w liczbie szesnastu. Świat się dla nich skończył. :p
 
Top Bottom