Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Akurat cykl dobowy zmieniał się na tym 35 minutowym game-play'u (po wejściu z wioski na bagna i polowaniu na wilkołaka - wieczór wieczór zmieniał się w noc). Może było to mało dopracowane, ale na pewno mamy JUŻ naoczne potwierdzenie "dynamicznych zmian" dobowych.
 
Dynamiczne to raczej nie słowo którym można to nazwać (...)

Myślisz, że czemu użyłem tego stwierdzenia w cudzysłowie...

Spokojnie, jeszcze mają czas aby to dopieścić, a to co widzieliśmy ma się nijak do obecnego stadium gry.

 
Przecież Marcin nieraz potwierdzał że w grze jest obecny cykl dobowy i system pogodowy. Tylko go nie pokazują, bo skupiają się na innych aspektach, ale przyjdzie też i na to pora


Do premiery pozostało:
108d 10g 26m 49s
 
Last edited:
Nawet przy tej powiększonej pikselozie widać, jak bardzo został zmieniony Geralt od czasu 35 minutowego gameplaya. Odchudzony, widać że przez ten okres kilku miesięcy prowadził sportowy tryb życia. Nawet oczy jakieś bardziej wiedźmińskie ma takie :) .
 
:D Spoilery i chrom ;) a co. A wanty z włosów syren plecione przez same właścicielki ;)

Może jakieś dodatkowe, poboczne misje.

Gdyby w jakimś DLC dodano "kilku" Gnomich uchodźców, którzy w drodze do domu zatrzymali się w jakiejś mieścinie (np w Novigradzie), i jeden z nich byłby pasjonatem kościanego pokera... Coś takiego nie mogło by zaszkodzić grze :) ani studiu CDPR.
@Marcin Momot czy nie można było by zrobić taki mały, tyci ukłon w stronę fanów i taką kilku-kilkunastoosobową grupę Gnomich uchodźców (cyganów, którzy mogli by przebywać w jednym miejscu, albo się przenosić, to tu, to tam) wrzucić do gry jako DLC? Jak wspomniałem jeden z nich mógłby uwielbiać hazard (kościany poker).

Może kilku Redów-pasjonatów znalazło by chwilę na taki mały projekcik ;)

Wszystkie DLCki są już zaplanowane. Co do gnomów, to już wyjaśniliśmy sytuację - nie będzie ich - przykro mi:(
 
Wszystkie DLCki są już zaplanowane. Co do gnomów, to już wyjaśniliśmy sytuację - nie będzie ich - przykro mi:(
Marcin :) jak wiesz zobaczyliśmy już jakieś skany zdjęć z wersji PS4 :D przynajmniej tak myślimy :) czy mógłbyś załatwić te screeny z PS4 w jakieś normalnej jakości dla ludzi żebymy mogli nacieszyć oko nasze :) Prosimy :p
 
Last edited:
Ciekawe czy nie tylko twarz będzie książkowa ale i dwa atrybuty niczym u szesnastolatki.... ech rozpędziłem się ale wiadomo w końcu wylać tyle mandragory i nie pokazać efektów, to byłby grzech

@Marcin Momot czy macie już rozpiskę na wszystkie 16 DLC co i jak?, czy wszystko na etapie planowania, może ktoś na forum zabłyśnie fajnym skromnym pomysłem.

Wszystkie DLCki zostały już zaplanowane, więc pomysł mimo iż fajny, to niestety nie da rady go zrealizować:(
 
Wszystkie DLCki są już zaplanowane. Co do gnomów, to już wyjaśniliśmy sytuację - nie będzie ich - przykro mi:(
Ehh... Cóż nie powiem, że się tego nie spodziewałem. Szkoda, bo dzięki tej rasie świat byłby ciut ciekawszy, a dodatkowo samo jej istnienie mogło by posłużyć do stworzenia co najmniej kilku odrębnych zadań.

Trudno. :) ale dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
Top Bottom