Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@sneky Dla kogoś, kto przegląda wszystkie materiały, czyta wszystkie newsy i ogląda większość wywiadów, Wiedźmin faktycznie mógłby się "przejeść" już przed premierą. Lecz nie zapominajmy, że kampania marketingowa jest kierowana głównie do osób, które Wiedźmina nie znają/nie czekają na Dziki Gon.

A agresywnego rzucania w nas materiałami spodziewałbym się już w grudniu. Brak konkurencji (vide Dragon Age) oraz dużych premier w ogóle = nikt nie będzie przeszkadzał ;). No i dwie duże imprezy branżowe - VGX (na którym REDzi będą) i Playstation Expierience (tu nie wiadomo).

Potwierdzone info z tym VGX czy zakładasz, że rok temu byli to i teraz będą?
 
Potwierdzone info z tym VGX czy zakładasz, że rok temu byli to i teraz będą?
VGX jest bardzo fajną imprezą i sam czekam z niecierpliwością na to, co zostanie tam zaprezentowane. Jeżeli chodzi o naszą obecność na gali, to niestety nie mogę jeszcze nic na ten temat powiedzieć. Zostało jeszcze trochę czasu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość:)
Ja to uważam za tak ;)
Ps.
We are planning to release many more materials in the upcoming months (both, static and animated) but I can't talk dates yet. Sorry.
 

Guest 3669645

Guest
No nie wiem czy to brać za potwierdzenie. No, ale za 2 tygodnie VGX powinno samo ujawnić kto i co się pojawi na gali.
 
Witajcie! Długo mnie nie było, podziało się coś nowego? Czy po staremu @SMiki55 dalej walcz o gnomy? :D Kościanego pokera dalej niema? Nowe screeny (te z "chińskimi" napisami) widziałem, widziałem również Polski gameplay, było coś nowego poza tym? Redzi coś zapowiedzieli?
 
Witajcie! Długo mnie nie było, podziało się coś nowego? Czy po staremu @SMiki55 dalej walcz o gnomy? :D Kościanego pokera dalej niema? Nowe screeny (te z "chińskimi" napisami) widziałem, widziałem również Polski gameplay, było coś nowego poza tym? Redzi coś zapowiedzieli?
Poza szesnastoma darmowymi DLC po premierze? Nic. :D
 

Guest 3669645

Guest
Nazwy im się zmieniają jak w kalejdoskopie. Może nie chcą by show się kojarzyło z zeszłoroczną porażką :p

Tak w ogóle to anglojęzyczni gracze mają w gameplay'u lektora, rosjanie mają lektora, a my... Ni momy :(

POLSKI DOWNGRADE CONFIRMED
 
Top Bottom