Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Mam tylko nadzieję, że nic się nie ukruszy i nie powygina, bo ma stać na honorowym miejscu na półce (oświetlona halogenami).:hope:
 
Figurka (ładna mi figurka, wielkie to to, aż strach) bardzo ładnie wykonana. Jak powinny być zapakowane tak delikatne rzeczy pokazała już kolekcjonerka Lords of the Fallen http://www.youtube.com/watch?v=ig7UTcKf9yM (2:35). Jedyny zgrzyt to zbyt czerwona blizna na twarzy. Wygląda na zbyt świeżą jak na mój gust. Co do sprawy steelbooków. Piękne i jest na czym oko zawiesić. Nie są zbiorem przypadkowych twarzy czy scen, ale fajnie się razem ze sobą komponują. Według mnie najlepszy jest oczywiście z Triss :yes: oraz Yennefer. Szkoda tylko, że nie będzie mi dane mieć ich wszystkich, bo musiałbym zakupić pewnie parę różnych edycji specjalnych, a na nowy komputer coś trzeba sobie odłożyć. Fajnym pomysłem byłoby dołączyć do kolekcjonerek wymienne okładki steelbooków, no ale jest to niewykonalne niestety.
 
Jak powinny być zapakowane tak delikatne rzeczy

Figurka jest zapakowana w takie styropianowe pudło. Chociaż z drugiej strony, wątpię żeby kurier tachał dwa pudełka, jedno na EK i drugie na figurkę.



 
Mam taką nadzieję, bo jak będzie podobnie jak z głową Geralta z kolekcjonerki W2 to będzie niefajno
 
Ja mam takie pytanie odnośnie edycji kolekcjonerskiej, mam zamar kupić jedną na PC, ale zauważyłem, że wersja na PC jest troche uboższa niż ta na XBoxa, Moje pytanioe brzmi: Dlaczego?
 
Ja mam takie pytanie odnośnie edycji kolekcjonerskiej, mam zamar kupić jedną na PC, ale zauważyłem, że wersja na PC jest troche uboższa niż ta na XBoxa, Moje pytanioe brzmi: Dlaczego?

103 strony TEGO tematu nie umieją odpowiedzieć na to pytanie :p
 

Guest 2686910

Guest
Ja mam takie pytanie odnośnie edycji kolekcjonerskiej, mam zamar kupić jedną na PC, ale zauważyłem, że wersja na PC jest troche uboższa niż ta na XBoxa, Moje pytanioe brzmi: Dlaczego?
Wybierz jedno:
- bo REDzi w sekrecie nienawidzą wszystkich ludzi, poza tymi którzy kupili Xboxa
- bo dostali propozycję nie do odrzucenia od Don Xboxone, słynnego sycylijskiego bossa mafii, który pokochał XONE za niesamowite podobieństwo do swojego nazwiska
- bo taką umowę podpisało CDPR z Microsoftem w zamian za reklamę

Wybierz mądrze.
 
Dzięki Jak zobaczyłem ilość stron w temacie to straciłem nadzieje, że znajdę samodzielnie odpowiedź xD
 
Bo REDzi zachowali się niefajnie przymuszeni przez Microsoft, ale już im wybaczyliśmy.
@czewik Jeżeli chcesz to EK kupić w Polsce na cdp.pl, to chyba masz małe szanse.
 

Guest 2686910

Guest
Bo REDzi zachowali się niefajnie przymuszeni przez Microsoft, ale już im wybaczyliśmy.
LOL, to najbardziej fanowskie wytłumaczenie jakie kiedykolwiek usłyszałem :lol:
Nikt nikogo nie zmuszał. Decyzja podjęta po dokładnym przemyśleniu jej plusów i minusów, widać więcej było tych pierwszych. Błagam, @P ATROL, nie zajmuj się PRem REDów, oni już mają ludzi którym za to płacą :p
 
@Wallace świetne pudełko, aż żal wyrzucać je będzie, zaświecił mi dziki pomysł podrasowania go i przemienienie w kufer bądź szkatułę o ile dostaniemy takie samo jak na zdj.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
@mikomakjenkins mój wpis to streszczenie 103 stron tamtego tematu.
Czyżby? Przyznam, że zakończyłem czytanie jakoś koło 70, ale wydawało mi się, że po oświadczeniu pana Iwińskiego nie było wątpliwości, że decyzja, choć niefortunna, była świadomym wyborem REDów. Ale może te 30 stron coś zmieniło.

Zresztą, co mnie tam, każdy wierzy w co chce. Po prostu strasznie rozbawiła mnie wizja Phila Spencera zmuszającego, niewątpliwie przemocą, Marcina Iwińskiego do podpisania zapewne dość lukratywnej umowy marketingowej :D Nie szukam zwady, rozstańmy się w pokoju.

@P ATROL Czyść czasem skrzynkę. Odpowiadając na twoje pytanie: na kaczki. Lubię kaczki.
 
Last edited by a moderator:
Ja się tym nie martwię - zapłacę, jak przyjdzie na to czas. No i oczywiście, że płatność też przesuwa się o stosowny czas.
 
Top Bottom