Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Wy się śmiejecie, a jak Rosjanie się dowiedzą, że Wiedźmina przesunęli na maj to powiedzą wujkowi Putinowi, on zrobi aneksję i zrobią Wiedźmina do 1 stycznia :D.
 
Co kurw.... Gram tu sobie spokojnie w Battlefielda 4 i bracik mi pisze że jest info na GOL-u że przesuneli premiere Wiedźmina 3 - a ja mu aaa to stary news z lutego nie ma sie czym przejmować ale na wszelki wypadek wszedłem na gry-online patrze i oczom nie wierze
 
Teraz to tylko można snuć domysły czyżby Gameworks wychodził grze bokiem i czyżby obecnie była na etapie "unity" czyli poza topem na niczym dobrze nie chodzi, lepiej uniknąć wpadki jak Ubi bo to storpeduje na starcie zyski też CP na przyszłość.
Ja pierwszy raz nabrałem obaw po jednym z wywiadów Petera, ale nie będę mu robił przykrości i przypominał cytatami.
 
Najpierw poczułam się zawiedziona, a później przypomniałam sobie, że i tak w lutym bym nie zagrała, najwcześniej pewnie w maju. Pozostaje mieć nadzieję, że uda się dopracować nawet najmniejsze szczegóły do maja.
 
Od kiedy tu się pojawiłem pierwszy raz a było to 6 lat temu. Nie mogłem uwierzyć jak to jest że twórcy gry traktują nas jak najlepszych kumpli. można żartować pogadać doradzić no coś wspaniałego. Może to spowodowało że ślepo wierzę we wszystko o czym nas zapewniają. I boli mnie ten brak szczerości w ostatnim czasie gdzie wszystko miało być świetne i strącać kaski z głów. Fajnie że w końcu powiedzieli, że nie jest dobrze.
 
Miało być na dzień przed urodzinami, a teraz jest jak jest :/
Chociaż będę miał czas na naukę do matury i na zmodernizowanie kompa :)
W2 było w maju, to i niech W3 będzie.
Mam nadzieję, że zobaczymy W3 takiego jak sobie REDzi i My wymarzyliśmy :)
 
Lepsze to, niż potem czekać na pierdyliard patchy łatających wszystko.

Jak to robi cała branża
 
To nawet nie jest śmieszne. Cóż, resztki zaufania właśnie ulatniają się w atmosferę. Ciekawi mnie, ilu graczy teraz machnie ręką na grę, na firmę, na cały wasz image zbawców branży. Najbardziej irytujące jest, że cały czas zdając sobie sprawę z sytuacji, kłamali w żywe oczy zapewniając, że wszystko ładnie, pięknie, ostatnie szlify, gra skończona i na sto procent nie ma się co przejmować. Już nawet za robienie dlc się zabierali. Przez pół roku skończoną grę trzeba szlifować? Jeszcze na koniec ten szablonowy list z działu pr wyjaśniający zupełnie nic. Przyjmijcie do wiadomości i czekajcie dalej. Cytując Cykadę - "Dym w oczy, nic, aby dym w oczy."
 
View attachment 8324

Mam nadzieje że przez te 3 miesiące dodacie GNOMY i oddacie grę w kość....
 

Attachments

  • comment_WVk2kgs1lKI4TqlAfKQurCeLKalmNvYq.jpg
    comment_WVk2kgs1lKI4TqlAfKQurCeLKalmNvYq.jpg
    32.1 KB · Views: 38
Hm... A może na początku maja jest premiera nowych kart graficznych, które jako pierwsze pociągną Wieśka, orientuje sie ktoś? :D A tak na serio lepiej przesunąć niż mieć Unity 2.
 
Mi to w sumie pasuje, martwiłem się, że przestanę się uczyć w najgorszym możliwym terminie a tu niespodzianka: 19 maja, czyli w sumie jak dla mnie czas wolny do października, pomijając codzienną robotę :)
 
Gdyby to nie był wiedźmin .... to już bym preordera anulował. Cóż ale to wiedźmin i kolekcjonerka to na prawde kolekcjonerka :D No nic miałem takie uczucie że zjeb.... bym was z góry na dół, mogliście od razu przesunąć premiere do 1 czerwca za pierwszym razem i byłby spokój a teraz będziecie mieli shitstorm taka prawda
 
Poprzedni list otwarty:



Od samego początku prac nad trzecią częścią Wiedźmina przyświeca nam idea stworzenia gry, która będzie kwintesencją i ukoronowaniem naszych 11-to letnich doświadczeń przy tworzeniu RPG-ów. Jednocześnie chcemy, żeby Wiedźmin 3 Dziki Gon wyznaczał nowe granice kreatywności i wpłynął na rozwój całego gatunku. Ale oczywiście najważniejsze jest to, żeby gracze mogli przeżyć niezapomniane przygody w wielkim i otwartym świecie. To dla was zadbaliśmy o to, żeby fabuła toczyła się w naturalny, filmowy sposób przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wolności wyboru, a całość posiadała spektakularną oprawę audio-wizualną. Zdajemy sobie sprawę, że są to bardzo ambitne założenia, ale energia twórcza całego zespołu połączona z możliwościami technicznymi obecnych platform pozwoliły na ich realizację. Tak gigantyczny projekt wymaga szczególnej uwagi w ostatniej fazie prac, ręcznego dopieszczenia najdrobniejszych detali i wielokrotnego testowania.


Patrząc na to co udało nam się dotychczas osiągnąć stanęliśmy przed wyborem ostatecznej daty premiery. Decyzja była trudna, jednak po dogłębnym przemyśleniu oczywista. Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na luty 2015.

Drodzy gracze, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby jak najszybciej zagrać w Wiedźmina. Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Wierzymy, że jak już ten czas minie okaże się, że było warto. Wierzymy, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom, a Wiedźmin 3 Dziki Gon stanie się jedną z najlepszych gier RPG dostarczając Wam dużo wspaniałej rozrywki.


Drodzy akcjonariusze, czujemy odpowiedzialność jaka na nas spoczywa i dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Jesteśmy przekonani, że jakość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na sukces gry, a nasza decyzja jest słuszna również z biznesowego punktu widzenia.


Zarząd CD Projekt S.A.

Albo ja nie rozumiem znaczenia słowa "ostateczny", albo ktoś sobie w kulki leci.
Druga obsuwa świadczy jedynie o tym, że z grą nie dzieje się dobrze. Przynajmniej nie tak dobrze, jakbyśmy chcieli i jak nam się tłumaczy. W sumie nie jestem jakoś bardzo zdziwiony.
Brak jakiejkolwiek kampanii reklamowej, brak jakichkolwiek materiałów oraz irytujące wręcz milczenie ze strony studia nie mogło zwiastować nic dobrego. Bardzo sprzeczne komunikaty docierające od różnych pracowników CDPR, nie nastrajały optymistycznie.
I wygląda na to, że póki co nic w tej kwestii się nie zmieni. O ile pierwsze opóźnienie przyjąłem względnie spokojnie, o tyle teraz już zaczynam się martwić. Zamiast jakichkolwiek konkretów dostajemy PRową papkę i gadaninę o niczym tak na prawdę.
Trochę to smutne, ale prawdziwe.
Oczywiście trzymam kciuki za studio i liczę, że sobie poradzą z presją jaka na nich spoczywa. Z drugiej strony nie zdziwię się, jeśli tak naprawdę grę otrzymamy pod koniec 2015r.
 
Mają czas na gnomy i kościanego pokera, i na lepszą wspinaczkę pod górę, i lepsze znaki, i lepszą Yen, i białe brwi Geralta, i system jedzenia i spania, i 16 DLC :D
 
Top Bottom