Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
O nie, nie wolno, przecież ona oddała duszę Melitele. :(
A nie, nawet Iola sobie mogła pozwolić.

Nie chciałbym być postacią z Wiedźminlandu i usłyszeć, że niszczycielem świata będzie gość/gościówa spłodzony/ona przez Ciri i przygodnie napotkanego Janosza - The poszukiwacza przygód. A jest takie przysłowie: Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.
 

Attachments

  • 55555555555.jpg
    55555555555.jpg
    58.3 KB · Views: 44
Odnosił się do wybranka Ciri. Może nim być Galahad, a Ty od razu wysuwasz dziwne propozycje przypadkowych osób.

Chodziło mi o część komentarzy z IGN, pod artykułem. Gdyby odnosiły się do Galahada to w sumie byłyby mi obojętnymi, ale tam odnosił się do jakiś losowych i mniej losowych postaci, coś jak w Wiedźminie 1 i lataniu po mieście wyrywając postaci typu "Obywatelka", na rękawiczki, kwiatki czy chleb (nadal nie mogę ogarnąć ciągu logicznego, który w W1 prowadził od ofiarowania głodującej elfce chleba do kontaktu seksualnego z nią).
 
O kurde będę mógł grać Ciri w grze! To... Najbardziej obojętna mi wiadomość jaką mogłem dostać odnośnie Wieśka trzeciego. Serio Redzi moglibyście zacząć ujawniać jakieś szczegóły dotyczące alchemii, ekonomi, czy systemu walki, bo na razie chwalicie się zupełnymi pierdołami całkowicie pomijając istotne aspekty gry.

PS. Błagam Redzi, jeżeli Ciri już musi wystąpić w grze to dajcie opcje zabicia jej, nie znoszę tej dziewuchy.
 
O kurde będę mógł grać Ciri w grze! To... Najbardziej obojętna mi wiadomość jaką mogłem dostać odnośnie Wieśka trzeciego. Serio Redzi moglibyście zacząć ujawniać jakieś szczegóły dotyczące alchemii, ekonomi, czy systemu walki, bo na razie chwalicie się zupełnymi pierdołami całkowicie pomijając istotne aspekty gry.

PS. Błagam Redzi, jeżeli Ciri już musi wystąpić w grze to dajcie opcje zabicia jej, nie znoszę tej dziewuchy.
No, ja wiedziałem o tym, że będziemy sterować Ciri już kilka miesięcy temu :p Dostałem nawet za to bana.
 
[...] PS. Błagam Redzi, jeżeli Ciri już musi wystąpić w grze to dajcie opcje zabicia jej, nie znoszę tej dziewuchy.
To tak, jakbyś z Tronu Bhaala chciał wyrzucić Imoen albo w Tormencie zabić Mortego. Ja wiem, że gra jest projektowana również dla graczy, którzy Sagi w rękach nie mieli, ale do licha niech w końcu zrozumieją i pogodzą się z faktem, że Ciri jest jedną z kluczowych postaci i nić fabuły gry wokół niej nawinięta.
 
Top Bottom