Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Po pierwszym komentarzu pod artykułem IGN widać że wypowiadają się ludzie również co nie znają sagi, taka profanacja żeby Geralt z Cirii... ech niedoczekanie ich....
.

W Brazzerze nie takie patenty przechodziły! :D
 
Po pierwszym komentarzu pod artykułem IGN widać że wypowiadają się ludzie również co nie znają sagi, taka profanacja żeby Geralt z Cirii... ech niedoczekanie ich....
Widać że trzeba wydać materiał KIM ! jest Cirii dla Geralta aby takich farmazonów nie wypisywali.

Co jak co ale znam pośrednio gościa który adoptował dziewczynkę z żoną, żona mu umarła dziewczynkę wychował i chajtneli się więc czemu nie dać opcji że Geralt z Ciri :D dla samej ciekawości bym sprawdził :)

Nie hejtujcie za mocno - takie rzeczy się zdarzają :)
 
@grakus20 Wiem ale widać że taki materiał jest musowy, musi sie pojawić na bank.
Krótkie przedstawienie postaci.. kto to Cirii Yennefer, Emhyr ale bez głównego spoila ! o Emhyrze. itd no i Geralt to łowca potworów a nie wędrowny chędożyciel.. ale to już taki detal.
 
Ha zauważyliście nowa funkcja w Forum jest -> jak zaznaczycie tekst u kogoś w poście to pojawia się przycisk cytowania przy tym tekście :)

P.S. albo ja dopiero teraz to zauważyłem :)
 
Pięknie wygląda Ciri. Z tą teleportacją to może być tak, że zamiast animacji uniku będzie animacja teleportu, trzeba będzie trzymać w jakimś kierunku przycisk i przyciskać unik.

Ha zauważyliście nowa funkcja w Forum jest -> jak zaznaczycie tekst u kogoś w poście to pojawia się przycisk cytowania przy tym tekście

Fajna opcja z tym zaznaczaniem :D
 
Osobiście uważam że nie powinni tego ujawniać, ale zostawić to jako niespodzianke :( . Bez sensu trochę żeby wszystkie smaczki ujawniać... Mam nadzieje REDZI że macie jeszcze jakieś asy w rękawie których nie ujawnicie przed premierą.
 
Głowa mnie boli co te ludzie z komentów pod tym artykułem na IGN wypisują, jak na razie jest z 500 komentarzy o współżyciu z Ciri jako Geralt, lub jako Ciri z innymi mężczyznami. O tym, że powinien być kreator postaci jak w Skyrim (to chyba najgorsze co może być w erpegach) i najlepiej żeby dało się jeszcze zrobić sobie własnego wiedźmina geja. A Ciri ładna.
 
Głowa mnie boli co te ludzie z komentów pod tym artykułem na IGN wypisują, jak na razie jest z 500 komentarzy o współżyciu z Ciri jako Geralt, lub jako Ciri z innymi mężczyznami. O tym, że powinien być kreator postaci jak w Skyrim (to chyba najgorsze co może być w erpegach) i najlepiej żeby dało się jeszcze zrobić sobie własnego wiedźmina geja. A Ciri ładna.
Ja tam przyjmuje do wiadomości że część komentarzy to może być trolling niskich lotów.. ale ciężko się czyta te komentarze.

To nawet Jaskier nie był by zdolny do akcji że niemal rodzinę wychędożyć.. jakoś Essi też nie mógł, a Geralt tym bardziej nawet mu Cirii przez myśl nie przejdzie.
 
Last edited:
Top Bottom