Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jest coś nowego wiadomo ?

Niestety nie wiele, embargo jest niestety. Za to od 26 stycznia to będzie multum tego coś czuje. Bo skoro to trwa 2 tygodnie to od cholery dziennikarzy z całego świata to ogra, no i youtuberzy. Strzelam że to będzie największy natłok niusów, filmików i informacji jaki będzie od zapowiedzi Wieśka.
 
Nie wiem czy to ma na pewno związek z W3 ale wklejam:
 
Wygooglowałem gościa i jest on redaktorem polygamia.pl więc na pewno chodzi tu o Wiedźmina :p


Jak tu teraz wytrzymać te 2 tygodnie? :(

No ale wiesz, że dziennikarze growi ogrywają też inne gierki? Pewnie, że chciałbym, żeby to było o W3, ale w sumie to może być też np. o Dying Light. Premiera niedługo, recenzje już się piszą.
 
@adventus Nietoperek? :p.

Również odpada, bo Nietoperek nie robi żadnych Hands On w tym okresie, bo gdyby robił byłoby o tym wiadomo :p . Maciekw poddaj się i wskocz razem z nami do hajpowego busika czy pociągu, nie opieraj się dłużej! :D


Krótko mówiąc tu musi być Wiedźmin!


Gdyby jeszcze był to zagraniczny dziennikarz, to już w ogóle kosmos ... Wiadomo nasi pismaki zawsze patrzyli i patrzyć będą na rodzime marki bardziej przychylnym okiem.

Zagraniczni dziennikarze wczoraj nie mieli Hands On, dziś dopiero jest (pewnie trwają) więc wszystko przed nami :p .
 
Last edited:
Maciekw poddaj się i wskocz razem z nami do hajpowego busika czy pociągu, nie opieraj się dłużej!
Ja już dawno wsiadłem, ale czasem sprawdzam przez okno czy jedziemy w dobrym kierunku ;).

---------- Zaktualizowano 16:15 ----------

Pani od autobusu już skończyła grać. Teraz obowiązkowe selfi z Geraltem. Może później jakiś twitt z ochami i achami? Wzorem kolegi nie będę informował na bieżąco :p.
 
Last edited:
Panie i panowie, hype jest realny! Ale czemu, ja się pytam czemu premiera mojej najbardziej wyczekiwanej gry jest akurat przed sesją letnią?! Chyba mam już zaplanowany wrzesień :D.
 
fajnie że przesunęli premierę, jest o czym pisać, na co czekać i czym się podniecać. Bo jak już będzie premiera i przejdziemy grę to zostanie tylko pustką :(
 
Top Bottom