Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jeden koles na gog pisze żę jest 200 godzin rozgrywki, czy to prawda ze 100 nagle 200 wtf?

Teoretycznie masz 50 godzin przeznaczone na wątek główny i 50 na zadania poboczne. Dołóż do tego eksploracje i może ci wyjść i 200.

Generalnie do takich informacji trzeba podchodzić z dystansem, bo jednej osobie przejście zajmie mniej niż 50, a drugiej 150. Zależy jak kto gra.
 
50 h to miałeś głównych questów plus 50 h sidequestów w ten czas nie wliczasz mini-gier (wyścigim gwint itp), szwendania sie po świecie, bawienie się w monster hunting itp .
200 mozna na luzie wyciagnąć skoro w takiego pustaka jak skyrim ludzie grają po 300 h
 
No nic, będzie można określić i to dokładnie już w poniedziałek. Wystarczy ustalić ile czasu rzeczywistego zajmuje jedna minuta w świecie gry, a do tego nie trzeba więcej niż kilku sekund gameplaya wolnego od cięć.

Ja w poniedziałek bardzo chciałbym zobaczyć jak gra wygląda w pochmurny lub deszczowy dzień, bo jeszcze tego nie widzieliśmy. Ciągle ten clear i clear...
 
Przejście DA:I zajęło mi 137 godzin, więc przypuszczam, że W3 spokojnie może osiągnąć pułap zbliżony do 200 godzin.
 
Ja na liczniku Skyrima mam nie 300, a 700 godzin, więc luzik :p
Skoro świat będzie jeszcze większy, ładniejszy, bardziej żywy, etc, etc... to myślę że jedno przejście zajmie mi co najmniej 200 - 250 godzin. A przechodzić będę W3 wiele razy, oj wiele :D
 
Ja w poniedziałek bardzo chciałbym zobaczyć jak gra wygląda w pochmurny lub deszczowy dzień, bo jeszcze tego nie widzieliśmy. Ciągle ten clear i clear...
No w sumie nie widzieliśmy jeszcze zmiennych warunków pogodowych ;) a przydał by się jakiś gameplay z deszczem czy śniegiem , oby w poniedziałek coś takiego było.
 
Zauważyłem, że na minimapie zaznaczone mamy roślinki które możemy zebrać
View attachment 9543

Co ciekawe, roślinki zostają zaznaczone na mapie dopiero, kiedy znajdą się w polu widzenia Geralta. Całkiem fajne i sensowne rozwiązanie, w końcu Geralt powinien umieć rozpoznać dane zioła z bliskiego dystansu i zapamiętać gdzie rosną. W Far Cry'u 3 chyba mieliśmy zaznaczone położenie wszystkich roślin na odkrytych obszarach, w Wiedźminie 3 nadal konieczna będzie przy tym eksploracja. Dla niektórych może to być zbyt duże uproszczenie, ale bez tego szukanie potrzebnych ziół, zwłaszcza tych rzadszych, na tak dużej mapie mogłoby skończyć się istną udręką.
 
Było? Nie było?
 
Bardzo się cieszę osobiście, że po tak długim okresie "posuchy"- tak to ujmę, pojawić się ma coś na prawdę konkretnego, wreszcie coś, co wnioskując po teaserze nie zawiedzie mnie jak Elder blood. Wrodzony brak cierpliwości i ciekawość sprawiły, że przy kilku większych produkcjach, znałem już dobrze 10-15 % gry z youtube'a...W przypadku takiego ewenementu jak Wiedźmin 3 na którego czekam od 3 lat, nie popełnię już nawet podobnego błędu. Poniedziałkowy gameplay/ porcja screenów, to ostatnie co zobaczę przed premierą :)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Co do tego poniedziałkowego materiału video...



Mam już dość oglądania pól i lasów :(
 
#UP ja też jestem za Novigradem i niziołkowym humorem (po książkach Olgi Gryomyko):D Dobra spadam na miasto i do poniedziałku na twitchu , cya:)
 
Top Bottom