Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Moim zdaniem 10 minut z Novigradu do premiery wystarczy
Meh. Podobno miasto jest większe niż cała Wyzima, mogliby pokazać jednego "miastowego" questa i nic by im się nie stało :p W takiej Wyzimie rozgrywała się większość całego Wiedźmina pierwszego.

Niech pokażą chociaż 5 minut z okolic centrum miasta, najlepiej wieczorem. Mnie te 2 minuty (nie liczę pobytu w karczmie) z gameplaya 37 min. nie zaspokajają.
 
Last edited by a moderator:
Chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy materiał ze Skellige, żeby się w końcu przekonać jak bardzo W3 zmiażdży Skyrima :) Już teraz jestem przekonany, że pod względem wypełnienia świata ciekawymi miejscami pobije go na głowę.
 
View attachment 9584

Był ten obrazek czy nie ? Tutaj Geralt chyba jest w Novigradzie...

Sorry then :D
 

Attachments

  • Wiedzmin3.jpg
    Wiedzmin3.jpg
    44.6 KB · Views: 45
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Zobaczcie jak daleko jest kamera za Geraltem na tym zdjęciu, a to przecież nie walka.. ;)
Bo to nowa, rewolucyjna RED kamera™. W końcu problem złośliwych owadów niewidocznych na ekranie został rozwiązany -Teraz kamera jest oddalona na tyle daleko, że obejmuje wszystkie komary czyhające na Geralta w okolicy.

RED kamera™ - Graj jak prawdziwy badaas!
 
Last edited by a moderator:
Bo to nowa, rewolucyjna RED kamera™. W końcu problem złośliwych owadów niewidocznych na ekranie został rozwiązany -Teraz kamera jest oddalona na tyle daleko, że obejmuje wszystkie komary czyhające na Geralta w okolicy.

RED kamera™ - Graj jak prawdziwy badaas!

Haha :D To się nazywa prawdziwa rewolucja w grach rpg ;]]
 
To jest redefinicja gatunku. :troll:

---------- Zaktualizowano 09:07 ----------

Trza po prostu na poniedziałkowym streamie zaspamować o to by zrobili zwykłą kamerę oraz by pokazali cykl dobowy i pogodowy w akcji. Szkoda, że nie ma polskiego streama, z polskimi twórcami.
 
Trza po prostu na poniedziałkowym streamie zaspamować o to by zrobili zwykłą kamerę oraz by pokazali cykl dobowy i pogodowy w akcji. Szkoda, że nie ma polskiego streama, z polskimi twórcami.

Już widzę te wyczerpujące odpowiedzi ze strony REDów.
Co do cyklu dobowego usłyszymy, że jest, dynamiczny i w ogóle, cokolwiek to znaczy.

Zapytanie o możliwość zmiany kamery to nie jest głupi pomysł, ale też zbyt wiele bym się nie spodziewał.
 
A są w ogóle potwierdzone inne ustawienia kamery? Czy tylko tak bajdurzymy? Mi osobiście ta kamera nie przeszkadza, żeby ją ocenić należałoby zagrać najpierw w grę. Poza tym w Wiedźminie 2 można było zmienić ustawienie kamery? Bo ja takiej opcji nie pamiętam...
 
Jak chcielibyście żeby kamera konkretnie wyglądała ?
Chociażby tak:











Podsumowując: kamera blisko postaci (faktyczne TPP), ukazująca ją tak od kolan w górę na przykład. No i nieodjeżdżająca na kilkanaście metrów podczas walki... Do tego możliwość jej przybliżania i oddalania za pomocą kółka myszki.

A na gameplayach podczas eksploracji postać Geralta zajmuje zdecydowanie mniejszą część ekranu, nie mówiąc o tym, że kamera momentami wydaje się być umieszczona nad postacią, a nie za:


O walce nawet nie piszę, bo wtedy kamera odjeżdża, hen daleko. Zobaczymy jak to się będzie sprawdzać, choć chyba niektórzy woleliby być w centrum wydarzeń.

A są w ogóle potwierdzone inne ustawienia kamery?
Właśnie nie są i w tym cały problem.

Poza tym w Wiedźminie 2 można było zmienić ustawienie kamery? Bo ja takiej opcji nie pamiętam...
Bo w W2 nie było inteligentnej kamery i choć odjeżdżała podczas walki to nie tak daleko jak w "trójce".
 
Last edited:
Właśnie, jedna rzecz, Geralt na tym obrazu wklejonym przez Daniela ma na sobie zbroję bodajże z tej walki z tymi latającymi stworami, czy ona poprawnie wygląda na koniu ? No bo jest aż do stóp a tu nie widzę dobrze, to chyba ta sama jeśli mnie wzrok nie myli.
 
Właśnie, jedna rzecz, Geralt na tym obrazu wklejonym przez Daniela ma na sobie zbroję bodajże z tej walki z tymi latającymi stworami, czy ona poprawnie wygląda na koniu ? No bo jest aż do stóp a tu nie widzę dobrze, to chyba ta sama jeśli mnie wzrok nie myli.
Ma rozcięcia z przodu i z tyłu i pięknie się układa na koniu. Zwróć uwagę na jej animację w walce, poezja.
 
Top Bottom