Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
W chmurze to ja już 2 lata temu grałem :p Ale łatwiej się w W1 gra, bo widok izometryczny lepiej z dotykiem współpracuje.
W dwójce w ogóle nie współpracuje :p Ale nic to, już zamawiam sobie pada pod BT :) Ależ się otworzyły możliwości, tylko skąd tu teraz kraść internet w podróży? :p
 
Onlive jednak potrzebuje tego potężnego i stałego transferu. No i bulić też trzeba, jeśli chce się czegoś więcej niż 30 minutowego triala.

Ale to nieodpowiedni temat na takie rozmowy :p Jutro 1 kwietnia, ciekawe czy coś się pojawi. Niby dzień żartów, ale gdyby tak REDzi zapowiedzieli na jutro 31 minutowy dziennik z gameplay'em, a tak naprawdę to miałby 30 minut... To by pasowało na prima aprilis :p
 
A wg mnie mogłoby to być genialnie marketingowe posunięcie, jeśli dobrze rozegrane. Choć niewątpliwie trochę ryzykowne.

Ja to bym chyba zrobił tak, że wypuścił trailer na min detalach, directX 4, z jakimiś nieprofesjonalnie skadrowanymi ujęciami. Ale by się szum zrobił :D
A następnego dnia ten sam, tylko już w pełnej profesce i full detalach :D
 
po co się bawić to lepiej od razu w 8 bitach walnąć i w Sprite 3D. to by dopiero było

---------- Zaktualizowano 07:30 ----------

Tak mnie naszła myśl. Remake W1 i W2 na silniku W3 - to by było zagrzebiste
 
Nie zapominajcie, że wiele osób nie śledzi codziennie newsów o wiedźminie, więc wieść o downgradzie do nich dotrze, bo z pewnością będzie o tym głośno, ale "sprostowanie" następnego dnia już raczej do wszystkich nie dotrze. Dla kogo miałaby być skierowana taka reklama? Dla fanów, którzy i tak nie uwierzą w taki downgrade, czy dla nowych osób, które widząc zdowngrade'owane materiały po prostu zrezygnują z kupna? Przyznam, że to byłby odważny marketing.
 
Pytanie czy na takich graczach CD Projektowi zależy. Umówmy się - gra jest tak czy siak skazana na komercyjny sukces.

Zresztą to tylko luźne dywagacje. Oczywistym jest, że na 99% tak nie zrobią.
 
Top Bottom