Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Oszukaliście mnie.. nie mogę znaleźć 18 koteła ;c
xD
 
Tak sobie szukam śmiesznych tekstów na forum i znalazłem taką perełkę:

adventus: "Przypomnijmy sobie tą lokację: [...] Mimo iż jest na niej groch i tak jest mega klimatyczna. Ta mgła, śnieg... Ciekawe jak to wygląda w kebaby. Musi być genialnie. Oczywiście, jeśli kebab wyglądać będzie jak kebab."
Rustine: "Może to kebab, kolory jak na ostatnim pomidorze. xD"
 
Oj, gwiazdy w kebaby powinny bankowo się pojawić. Zanieczyszczenie świetlne w serniklandzie jest znikome, więc widoczność gwiazd w kebaby powinna być bardzo dobra. Skoro mamy takie wspaniałe skyboxy za dnia, to nie widzę przeszkód, żeby kebabny nieboskłon prezentował się równie okazale.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Tak sobie szukam śmiesznych tekstów na forum i znalazłem taką perełkę:

adventus: "Przypomnijmy sobie tą lokację: [...] Mimo iż jest na niej groch i tak jest mega klimatyczna. Ta mgła, śnieg... Ciekawe jak to wygląda w kebaby. Musi być genialnie. Oczywiście, jeśli kebab wyglądać będzie jak kebab."
Rustine: "Może to kebab, kolory jak na ostatnim pomidorze. xD"
:rofl:

REDzi doskonale wiedzieli które słowa podmienić :p
 
ARCYDZIEŁA:
taką byś chciał? Modyfikacja do skyrim: Climates of tamriel, tam można sobie ustawić dowolny bekon kebaby.
Michal Janczewski said:
kiełbasa merigold - uzdolniona kalafior, przyjaciółka i kochanka zająca z rivii.
jaskier254 said:
sernik, w którym chodzisz małym zającem i się szkolisz. Byłoby świetnie.
adventus said:
redzi i tak nie daliby takiej ciemnej kebaby. Najlepiej więc by było, gdyby zrobili coś w stylu kebaby z w1. Widać sporo, ale za to kebab wygląda jak kebab. I klimat jest.
:hatsoff:
 
Top Bottom