Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Oj tak żartowałem tylko, bo sądziłem że według ciebie Gothica nic nie przebije.
Ale nawet jeśli taki hardkorowy fan tej gry uważa, że Wiedźmin będzie jej dobrym następcą to chyba dobrze o produkcji REDów świadczy.

Tu same fany Gothica i wszyscy tak uważają, to bardzo dobrze.

Chociaż po przejściu 2 epizodów Life is Strange obawiam się, że GOTY Wieśka jest zagrożone...
 
Co jakaś przygodówka ma zgarnąć tytuł Wieśkowi? Nie ma szans. :D Zresztą co to za tytuł? Każda praktycznie redakcja robi swoje plebiscyty więc kilka GOTY W3 na pewno zgarnie.
 
Nie wiem. Dostał dobre kilkanaście razy. Porównując z dwójką, to tam nawet na normalu się chyba ginęło po otrzymaniu połowy tego. Jeśli to jest normal, to na łatwym już faktycznie prawie nieśmiertelność.
 
Last edited:
No nie wiem, ja na normalu bardzo często ginąłem gdy zaatakowała mnie grupa nekkerów w 1 akcie. Chociaż faktycznie z innymi przeciwnikami nie miałem problemów.
 
Podskoki faktycznie teraz są dziwne. Przecież w gameplay'u 37 były w porządku, teraz Geralt wzlatuje na 2 metry i szybko, nienaturalnie upada. Hym, nie wiem czemu to zmienili.



Ale kałuża wygląda ładnie. Jak kałuża ;)
 
Podskoki faktycznie teraz są dziwne. Przecież w gameplay'u 37 były w porządku, teraz Geralt wzlatuje na 2 metry i szybko, nienaturalnie upada. Hym, nie wiem czemu to zmienili.

Wrzuć gifa skoku z 35 minutowego gameplaya, bo ja nie widzę różnicy na tą chwilę.
 
Podskoki faktycznie teraz są dziwne. Przecież w gameplay'u 37 były w porządku, teraz Geralt wzlatuje na 2 metry i szybko, nienaturalnie upada. Hym, nie wiem czemu to zmienili.
Spada teraz jak meteoryt, te drobiny ziemi wzbijające się w powietrze to już lekka przesada...
 
Żeby skoki wyglądały naturalnie cała gra musi mieć zaimplementowany silnik fizyczny tak jak to było w GTA IV, wtedy na poruszanie postaci wpływała także fizyka i podczas szybkiego zbiegania, skakania ze schodów postać mogła stracić równowagę. Tutaj to jest animacja, bez fizyki, więc jakaś sztuczność tam jest. Tak samo było zresztą w Gothicach, wszyscy narzekali na księżycowe skoki, choć mnie akurat nie raziły (w G1 i G2 były ok, gorzej w G3, pierwszym Risenie czy Arcanii).
 
Podczas nieudanej walki z ghulami można zauważyć skok płotki. Zaraz po ataku Geralta w zwolnionym tempie. Dokładnie w 10:07
 
Last edited:
Top Bottom