Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
Zdajesz sobie sprawę z tego, że na PC też można wyłączyć HairWorks?

Po pierwsze nie "też", bo na konsoli nie ma HairWorks więc nie mogą wyłączyć czegoś czego włączyć się nie da. A po drugie na PC można włączyć więc dlaczego tego nie zrobili?
 
Grafika na poziomie trailera z VGX niestety (no, może w niektórych miejscach trochę poprawiona) :/ Klimatem dorównuje SOD,
O ile o fabułę, klimat itp. się nie martwię, bo wiem, że będzie wyrywać z butów o tyle poziom graficzny mógłby być wyższy.
 
O żesz w mordę, najlepszy materiał wypuszczony przez REDów jak dotąd. Spadły mi kapcie!
 
Ja nie wiem jak wgl można się wahać czy obejrzeć czy nie, widząc co tu się dzieje na forumach... Spoilery owszem, są, ale bardzo małe. I z pewnością warto obejrzeć choćby ze względu na to, że zwiastun urywa wszystko co tylko się da.
 
Najlepszy zwiastun ever, już chyba do samej premiery będę go oglądał codziennie, po prostu hype podkręcony do czerwoności. Jeszcze tylko trzeba będzie obczaić polską wersję, bo ostatni zwiastun z naszym dubbingiem mieliśmy w grudniu więc ten głód na usłyszenie polskich głosów jest jeszcze większy. :D
 
Zaraz, zaraz, czy mi się wydaje czy znowu nie było Jaskra?
To niesamomowite jak ten mający parcie na szkło (znaczy się w wiedźminlandzie nie było tv, ale jakby była to by miał) bard jest pomijany w kampanii reklamowej nowego Wiedźmina.
 
 
Top Bottom