Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
@W_Wallace i Trissomaniacy trzymają sie mocno. Na razie żyją w konspiracji, by 19 maja zaatakować. #Trissforever :wub:

Mój wierny uczniu, nasz zakon trzyma się mocno!! !!

A gdyby tak przefarbować rudą na czarną, a czarniawą na ryżą? Co byś zrobił?

Nadal ruda byłaby rudą, a czarna farbowanym lisem :p

Miało Cię nie być :D

Zostałem, bo doszedłem do wniosku, że ktoś musi nawracać marne dusze po czarnej stronie :p
 
A może tak właśnie jest, że ruda jest naturalnie czarna i odwrotnie. Czarodziejki słyną z rozmaitych dziwactw i co rusz manipulują przy wyglądzie. Być może całe życie żyliśmy w kłamstwie. Co wówczas, drogi Szkotoperzu?

Jeżeli na tym (i tamtym) świecie rudość Rudej nie jest stałą ... to ja nie chcę już żyć :(

BTW, jak nie chcesz rudej Rudej ... zawsze możesz mieć kasztanową Rudą :D
http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/707/?
 
Mój wierny uczniu, nasz zakon trzyma się mocno!! !!
Ma całych dwóch entuzjastów! Łuhu!
Nadal ruda byłaby rudą, a czarna farbowanym lisem :p
No rzekłbym, że w grach to właśnie Triss jest sztucznie farbowana. A tak serio, to kompletnie zlewać charakter i historię, bo kolor włosów Ci się podoba?
 
A tak serio, to kompletnie zlewać charakter i historię, bo kolor włosów Ci się podoba?

Ja to nawet Walca rozumiem, bo rude jest imo mega, ale kurczę... Skoro Geralt, to wiadomo, że tylko jedna pani się dlań liczy i nie ma znaczenia, czy i na jaki się kolor przefarbuje albo nawet czy ogoli na pałę. W tym względzie pozostaję fanem ortodoksyjnym i wybitnie niereformowalnym.
 
Fajny zwiastun. Czuć bardziej, że to jest bliżej kompletnej wersji gry niż wcześniej (choćby po różnicy w grafice w niektórych scenach). Ale nawet pomimo powyższego ja osobiście zaczekam z kupnem gry aż do jej wydania. Prawdopodobnie kupie ją nawet później kiedy ktoś wrzuci na YT 30min filmik z gry. Za mocno próbowali robić nieuzasadniony szum koło gry w zeszłym roku jak na mój gust.

Swoja drogą, nieładnie to zapowiadać płatne rozszerzenia do jeszcze nie wydanej gry. :(

Edit:
A tak poza tym to uśmiechnąłem się na swojski slogan ze zwiastuna, cytuje ' czeka Cię pranie się po pyskach'. Fajnie to wyszło muszę przyznać.
 
Last edited:
Ruda czy nie ruda Triss była jest i będzie co najwyżej przelotnym romansem oraz po prostu przyjaciółką Geralta ;). Miłość jest miłością i pozostanie wyłącznie u Yen ;).
 
Ruda to najlepszy argument na świecie :D Poza tym, nie gadam z Wami, nie znacie się :p

wiem że zostanę wyśmiany ale może Gerwant wziął sobie do serca słowa piosenki "ruda czy na dole też" już nieraz sprawdzał to mógłby sobie odpuścić

---------- Zaktualizowano 07:34 ----------

mam 40 baniek na zbyciu, dorzucić komuś?

---------- Zaktualizowano 22:08 ----------

#hehe

kiedyś bańka znaczyło milion tudzież 100zł a teraz to nawet krów na wsiach nie ma wiec po co to komu. Jeśli jednak w papierkach to ja się zgłaszam:p
 
Ja nie dotknę Triss kijem od miotły :p
Pewnie dotkniesz... Innym kijem :p

Ja do tej pory byłem za Triss jeśli chodzi o wygląd, za to ten najnowszy trailer chyba powoli sprawia, że zmieniam zdanie. A co do charakteru - nie każdy lubi książkową, wredną Yennefer, więc to jaką decyzję podejmę będzie zależało jak dokładnie będą się one prezentowały w grze. Bo co z tego, że Yen się może podobać w książce, jeśli REDowa wizja będzie nieco inna?
 
Top Bottom