Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+


Hm... ciekawe czy podołam ze zmianą sposobu dostawy na InPost...
 
Też miałem brać paczkomat ale ostatnio w innym sklepie miałem z tym spore problemy, wysłali mi paczkę do zupełnie innego paczkomatu niż był podany w opcjach dostawy więc teraz tylko kurier :p

---------- Zaktualizowano 23:13 ----------

A po drugie zanim kurier zawita to już się będzie pobierać ze steama :D
 
Noc z 18 na 19 wydaje się wyjątkowa, bardzo. Zwłaszcza, że będę musiał jechać ponad 20 km aby odebrać kolekcjonerkę w paczkomacie. Ech, czego nie robi się dla Wiedźmina :)
 
REDzi zauważyli, że wielu nowych graczy pyta się, czy by zrozumieć fabułę będę musieli przejść poprzednie części i dlatego wszędzie teraz wymawiają tytuł "Wiedźmin: Dziki Gon" bez trójeczki :p By brzmiało to bardziej jak samodzielna produkcja. Nawet w tym mailu już piszą pomijając cyferkę.
 
Kod miałem od Sound Tropez, jak zresztą sporo ludzi za audiobooka "Dom ze szkła". Tam nie wypaliły pudełkowe wydania i w zamian oprócz cyfrowej wersji audiobooka dali kody rabatowe do wykorzystania w cdp.pl bezterminowo na 30zł i nie tylko ;)
 
Aaa takie to kody macie szczęściarze ;) a ja znalazłem na mailu kodzik na 10% i opłaciłem również, chyba będę koczował pod paczkomatem w nocy :D
 
Pytanie:
Mam swój egzemplarz na cdp.pl, ale nie dostałem maila, czy muszę na niego czekać. Czy da się opłacić bez otrzymania maila?
 
U mnie nawet paczkomatu nie uświadczy, dobrze że ostał się jeszcze salonik Ruchu. Ale to wszystko bez znaczenia, skoro premiera wypada we wtorek, a ja studiuję daleko od domu, w dodatku mając na stancji jedynie laptopa do dyspozycji. Nawet zawartością kolekcjonerki się nie nacieszę, bo później musiałbym targać ją w pociągu...View attachment 12508
 

Attachments

  • nqMSjsD.jpg
    nqMSjsD.jpg
    59 KB · Views: 37
@PATROL
Jeśli dostałeś 10% zniżki od CDP po zamówieniu czegoś od nich to zgodnie z informacją w mailu nie obowiązuje on na Wiedźmina edycję standardową i cyfrową. Na kolekcjonerkę powinien działać.
 
Po tym mailu zapytałem cdp.pl i odpisali, że na EK nie będzie działał.

Cycat:
"Zakładka w której będą znajdowały się zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu. Jeżeli złożył Pan zamówienie, proszę się o nie nie martwić na pewno znajduje się w naszej bazie danych.

Kod rabatowy nie działa na Edycję Kolekcjonerską."

Kij, przepadło. W cdp.pl raczej niczego na razie nie będę zamawiał(no chyba, że "Wiedźmin. Kompendium o świecie gry" tam trafi), a jeśli już to coś tańszego, więc na EK zaoszczędziłbym najbardziej.
 
Last edited:
Top Bottom