Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Czy to miejsce od około 2 minuty, to nie to samo, gdzie ma miejsce ten "krwawy rytuał" z trailera ?
Wow, i Geralt w stroju szlachcica na samym początku :D
 
Last edited:
Swoją drogą, wie ktoś jak pobrać ten dzisiejszy materiał? Wiem że jest taka możliwość bo ściągałem ten 15 minutowy gameplay z IGN...
 
IGN naprawdę beznadziejne robi te materiały. Po no nam po raz tysięczny walka z jakimś potworem. Kompletnie nic nowego.
O wiele bardziej wolałbym przeczytać jakąs in-depth review, tak jak to zrobił Gamestar, zamiast tysiąca kiepskich filmików. Dobrze, że tym razem przynajmniej nie dowalili z muzyką.
 
Last edited:
Czemu wiwerna ma model wiwerny królewskiej? Na ostatnim materiale była wiwerna idealna, ale skoro wiwerna zwykła wygląda jak wiwerna królewska(a miała tak nie wyglądać jak pisał @blooddragon), to co to było na ostatnim gameplayu? Wydawało mi się, że sprawa załatwiona i wszystko było jasne, a tu zonk :p

Minus za wdzianka Geralta, plus za pięknie rozpadające się zgnilce.
 
Szczerze mówiąc, po zobaczeniu tytułu spodziewałem się pokazania samego polowania, a nie tylko walki z potworami. Reaserch, tropienie i na końcu oczywiście dopadnięcie monstrum.
Ech... oby gamespot dostarczył lepsze materiały.
 
Dlaczego miałbym ironizować na tak poważne tematy? Przecież tak to właśnie miało działać. Geralt pije eliksir z rana i go sobie trzyma w ustach, przełyku czy innym organie do tego przeznaczonym. A jak już dostanie po głowie, to szybciutko do żołądka, trawienie, rozprowadzanie po organiźmie, regeneracja i hp przywrócone błyskawicznie. I co najważnejsze, bez potrzeby marnowania czasu na animacje.
 
Szczerze mówiąc, po zobaczeniu tytułu spodziewałem się pokazania samego polowania, a nie tylko walki z potworami. Reaserch, tropienie i na końcu oczywiście dopadnięcie monstrum.
Ech... oby gamespot dostarczył lepsze materiały.

Ale wiesz, te materiały od IGN, to trochę taki pic na wodę?
Krótki filmik -,,Bo my mamy pierwsi''. No ale, oczywiście dobrze, że są.
 
Top Bottom