Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wiadomo coś na temat buildu, na którym grali YTberzy? Styczniowy, czy jakiś nowszy?

BTW. Znalezione na FB:

Z opisem:
Jaram się jak dziecko! xDD
Za kilka dni pojawi się filmik na moim kanale z Wieśka!
#witcher #cdprojekt #orgazm
https://www.facebook.com/reZigiusz/...3112753768967/825900104156893/?type=1&theater
Obejrzałem kawałek jakiegoś filmu tego gościa - wybitnie nie przypadł mi do gustu. Na pewno nie obejrzę jego gameplaya :p.
 
Ciekawe co jest w tej wieży? Prezentuje się okazale +światła.

Może są tam trzymane jakieś sexowne dziewki, skute łańcuchami i naszprycowane fisstechem? ;)

O ile się nie mylę (jeśli tak, to ktoś mnie na pewno poprawi) ta wieża to część Świątyni Wiecznego Ognia
Tak wiem, znaczy później trochę sobie skojarzyłem :)
 
Last edited:
Na początku pomyślałem że to screen z W2 :p

Nawet nawet ta dzielnica świątynna. Tylko czemu to morze wygląda jak płytki staw? Tak samo wyglądała rzeka w ujęciu z Oxenfruitem na trailerze.

Wg HUD'a pada deszcz na tym ujęciu.
 
Last edited:
Bardziej mnie martwi to, że przy mapce jest napisane "Deszcz", a nie widzę na ekranie ani kropli. Chociaż nie, jest jakaś. Jedna.
To samo było na ostatnim filmiku od IGN, na tych polach była burza i pisało "Rain", a ciężko było się dopatrzyć nawet lekkiej mżawki.
Mam nadzieję, że gwałtowne ulewy jak na Debut Trailerze nadal są w grze... Chyba że deszcz palił karty graficzne i musieli z tego zrezygnować :p
 
a nie widzę na ekranie ani kropli. Chociaż nie, jest jakaś. Jedna.
To samo było na ostatnim filmiku od IGN, na tych polach była burza i pisało "Rain", a ciężko było się dopatrzyć nawet lekkiej mżawki.
Wina jakości. Na filmiku z IGNu było widać deszcz bardzo dobrze (w tym pseudo 1080p), chociaż faktycznie byłą to bardziej mżawka. Oba materiały są w tragicznej jakości dlatego trudno się dopatrzeć tych kropel :p
 
Burza się dopiero zaczynała. Zwykle przed burzą jest cisza, lekki wiaterek, mżawka dopiero potem zaczyna się rozpiernicz. Widzimy tylko urywki także ciężko cokolwiek ocenić. To że napisane jest deszcz, nie znaczy że nie zacznie padać ;)
 
Top Bottom