Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Bez jaj, nie jest to na pewno zwykły fedex. Owszem, jest to rdzen tego zadania ale to otoczka tu jest najwazniejsza

W Skyrim w fabule głównej nie było tylu rozwiązań i dróg a tutaj to zwykły quest poboczny. .. Narzekanie absolutnie niezrozumiałe ;).
 
Spójrzcie. Nawet rogacizna kibicuje haha ;)
(najlepiej otwierać w nowej karcie - jest większy wtedy).
View attachment 12827
 

Attachments

  • mmmmmmmmmmmm.jpg
    mmmmmmmmmmmm.jpg
    263.9 KB · Views: 40
W tym tekście jest trochę literówek i dziwnie złożonych zdań. Czasem nie wiem co autor miał na myśli...

W grę mogłem testować nie tylko na maksymalnych ustawieniach

Od tych fenomenalnych efektów odstają niestety postacie ludzkie i zwierzęce. Autorski silnik graficzny CD Projekt – REDengine – sprawia, że ich animacje prezentują się bardzo dobrze. Mimo to, reszta gry jest wykonana na tak wysokim poziomie graficznym, że w efekcie końcowym przypominają one, iż gramy w grę komputerową, a nie przebywamy sami w małej wsi pod Wyziną.

WTF?!

P.S. Z tym spoilerem to nie przesadzajcie :p Jak ktoś nie grał w W2 to może faktycznie być zaskoczony, ale jeżeli ktoś ma za sobą drugą część to raczej nie powinien. W każdym razie mnie ta informacja nie zaskoczyła.
 
Last edited:
przewinąłem dalej jak tylko zobaczyłem słowo Yennefer.

Cóż, zrobiłem to samo, lecz i tak zdążyłem wychwycić fragment, którego nie chciałem. Ani forumowicz, który wrzucił linka, ani autor nie ostrzegli przed spoilerami, sigh.
 
Wygląd Gerwanta na początku i na końcu zadania.....ciekawe.



Dziwna sprawa, Gerwnt spotyka tego człowieka jak jeszcze jest jasno, a ognisko płonie. Kiedy medytuje do nocy ognisko jest zgaszone, to trochę na odwrót niż być powinno.
BTW: ten NPC przypomina mi Tomka Gopa.
 
To jest dobre :)
,,Przy pierwszym uruchomieniu gry od razu rzuca się w oczy, ile pracy CD Projekt włożył w trzecią część przygód Wiedźmina. Od strony graficznej - na najwyższych ustawieniach - gra prezentuje się niczym olbrzymi zbiór małych dzieł sztuki. W szczególności uwagę przykuwają dwie rzeczy: robiące niesamowite wrażenie efekty świetlne oraz z pietyzmem oddana przyroda. Zachody słońca są tak piękne, że aż chcę się usiąść na trawie, by móc je po prostu oglądać. Podobnie jest z lasami i innymi terenami zielonymi, przez które przyjdzie nam podróżować. Jeśli do tego dorzucimy grafiki płynącej wody oraz nieustanie zmieniająca się pogodę, to mamy do czynienia ze światem wręcz realnym. ''
http://www.pb.pl/4051203,81506,gralismy-w-nowego-wiedzmina

a dalej pisze, że postaci odstają jakością od przyrody i efektów. Pff.
No tak. Sporo nieścisłości, błedów stylistycznych i lterówek jest w tym texcie.
 
Last edited:
To jest też interesujące:

"W grę mogłem testować nie tylko na maksymalnych ustawieniach, ale także zobaczyć, jak wygląda w najsłabszej wersji graficznej. Był to swoisty test tego, jak dużo pracy CD Projekt włożył w optymalizację tytułu. Nie zawiodłem się. Co prawda przy obciętych efektach graficznych Wiedźmin 3 nie prezentuje się już tak fenomenalnie, ale nadal wygląda bardzo dobrze."
 
Jeszcze to jest, hmmm, klimatyczne:

,,Krajobrazy przypominają te, które na własne oczy możemy zobaczyć na mazurskiej i mazowieckiej wsi, a bohaterowie marzą o „zimnej żytniej z piwniczki” i zwracają się do siebie per „mościpanie”. ''

„zimnej żytniej z piwniczki” - mam nadzieję, że to nie jest dosłowny cytat z dialogu Vesemira, bo po angielsku jest tego znacznie ,,więcej''.
View attachment 12832
 

Attachments

  • bbbbbbbbbbbbb.jpg
    bbbbbbbbbbbbb.jpg
    264.6 KB · Views: 53
Last edited:
Wygląd Gerwanta na początku i na końcu zadania.....ciekawe.



Dziwna sprawa, Gerwnt spotyka tego człowieka jak jeszcze jest jasno, a ognisko płonie. Kiedy medytuje do nocy ognisko jest zgaszone, to trochę na odwrót niż być powinno.
BTW: ten NPC przypomina mi Tomka Gopa.

A mi przypomina nieco Marcina Momota z brodą. :) Może to taka krzyżówka kilku REDów. :)

W samym queście nie podoba mi się jedna rzecz, o której już wspominałem przy okazji owego 35 minutowego gameplaya z wiedźmami. Dostajemy łańcuszek cut-scenek. To nie gracz zmienia miejsce, ale gra narzuca to z góry! Zamiast korytarzowego świata, mamy quest korytarzowy! Taką narzuconą szybką podróż.
 
Last edited:
@nocny: To tylko jeden quest.. poboczny. Do tego czytałem, że jest specjalnie tak zrobiony co by innych graczy wprowadzić lepiej w grę i zawiłości naszych decyzji.

Co do nowego gameplay'a dla mnie jest świetnie. Gra od Starszej Krwi przeszła niesamowitą mefamorfozę, teraz wymiata w każdym calu, trawa mi nie straszna już. Wystarczy spojrzeć na niebo, nocą i wszystko staje się mroczniejsze ;) Co do questa to chyba stanę po stronie ruchu oporu, nie będę wspierał Nilfgaardu, hmm może postawię na neutralność się zobaczy 19 maja.
 
@nocny a zamiast tego wolałbyś iść z tym panem przez niewiadomo ile mapy by oddać go do czarnych? Z dwojga złego wole te szybkie podróże.
 
Top Bottom