Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
A czwarty poziom gryfa był gdzies pokazany ?
Widziałem wszystkie oprócz niego.

A żeby nie zadawać tylko pytań, brakuje mi kroju kamizelek/napierśników które widzieliśmy w pierwszych dwóch odsłonach Wiedźmina. Taki pancerz z Ban Ard był prześliczny
 
Mam nadzieje że jakiemuś moderowi będzie się chciało otworzyć zbroje niedźwiedzia z concept artu, tamta wersja była znacznie lepsza.
 
Dobra, zrobiłem wreszcie te plansze z setami wiedźmińskimi (Zbroję z Kaer Morhen również do nich zaliczyłem). Miałem mały problem ze znalezieniem dobrego screena z 4lvl zbroi Niedźwiedzia (przejrzałem wszystkie wersje trailera), więc musiałem wykorzystać ten.
 
Szlaaaaag. Czemu zbroje dedykowane wiedźminom wyglądają najlepiej na pierwszych levelach... Pamiętam jak grałem w AC Revelations i nosiłem podstawowy, dostępny od początku gry pancerz bo wszystkie lepsze zbroje były zbyt masywne. Chyba w trzecim wieśku też będę musiał tak robić.
Wyhaczyłem dość fajną skórzaną (chyba) kurtkę, oby przy upgrade'u nie zyskał dodatkowych kolczug, płyt itp. :/ Chyba ją w sumie już tu wstawiałem, ale co tam :]

 
@Kuboniusz Na pewno? Domyślałem się tego ale łudziłem się, że te barwy są przypadkowe xD Żółty nawet ładnie stonowany i nie razi w oczy. Nie wygląda mi też żeby był bebech. Masz jakiegoś screena, który przedstawia kurtkę z przodu?
 
Masz jakiegoś screena, który przedstawia kurtkę z przodu?

Przykro mi... ale przynajmniej nie ma herbu Kaedwen z przodu :p.

Ja już wybrałem. Będę używał setu Kota (chyba, że Żmija lub Wilk okażą się czarnymi kurtkami). Podobają mi się wszystkie ujawnione już poziomy, a na dodatek to pancerz lekki - czyli taki, jaki planowałem nosić.
 
Zniszczyłeś moje nadzieje...ona nawet skórzana nie jest. Oby jakaś porządna wiedźmińska kurteła była, nie widzieliśmy w sumie jeszcze zbroi cechu Wilka.
 
Najlepiej wybrać jak najwcześniej, bo umiejętności wpływają na pancerz jaki się nosi. Mi się podoba Niedźwiedź lecz na ostatnim poziomie ta kolczuga jest tragiczna. Więc chyba raczej pójdę w Kota.
 
Dobra, zrobiłem wreszcie te plansze z setami wiedźmińskimi (Zbroję z Kaer Morhen również do nich zaliczyłem). Miałem mały problem ze znalezieniem dobrego screena z 4lvl zbroi Niedźwiedzia (przejrzałem wszystkie wersje trailera), więc musiałem wykorzystać ten.


Close enough :)
 
Tak się baliście zalewu nilfgaardzkich płytówek, a tu aż 2 fajne wiedźmińskie kurtki, z czego 1 na pewno wygląda dobrze, również na ostatnim poziomie rozwoju.
 
Druga fotka, już widzę kobiety, które to zobaczyły :D

A twarz to od SoD jest taka sama :p I jest bardzo dobra. 20stolatek, hehe, dobre.
 
Top Bottom