Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Chyba nie mówimy o tym samym, bo z poprzednimi tierami kota to nic wspólnego nie ma.
Zupełnie inny koncept.
Fakt, że design jet wykorzystany w innych wariantach też o tym świadczy (choćby brązowa wersja z obojczykiem z którejś zajawki od IGN).

Na 100% Kot. Ma taką samą sakiewkę przy boku, golf się zgadza, skórzany bezrękawnik i ćwieki na nim też.
 
Na 100% Kot. Ma taką samą sakiewkę przy boku, golf się zgadza, skórzany bezrękawnik i ćwieki na nim też.

Mówisz o tym z pomarańczowymi elementami? Wspólnym elementem dla kota jest charakterystyczny skórzany, nabijany napierśnik.

Mówimy o czym innym zupełnie. Ewentualnie znajdź to, co masz na myśli to się okaże.
 
Mówisz o tym z pomarańczowymi paskami? Wspólnym elementem dla kota jest charakterystyczny skórzany, nabijany napierśnik.

Mówimy o czym innym zupełnie.

No ja mówiłem o tym, który wziąłeś za czarną i wiedźmińską kurtkę :p 2:13 w filmiku "Potwory" :p
 
A może ktoś jeszcze zapostować ten obrazek z zestawieniem największej ilości pokazanych pancerzy? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć, nie wiem, może dostałem nagłego ataku debilizmu, ale nie widzę go nigdzie. Byłbym wdzięczny.
 
 
A może ktoś jeszcze zapostować ten obrazek z zestawieniem największej ilości pokazanych pancerzy? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć, nie wiem, może dostałem nagłego ataku debilizmu, ale nie widzę go nigdzie. Byłbym wdzięczny.

 

Attachments

  • numers.jpg
    numers.jpg
    283.8 KB · Views: 74
Ciekawe, kto mu polerował te blachy. Do tej pory jakoś obojętnie przechodziłem obok tych "alternatywnych" wdzianek, ale to już jest gruba przesada. Normalnie rycerz na uroczystej defiladzie.
 
Top Bottom