“GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!

+
@__Saskia__

Miałem podobne odczucie. Ani to zbytnio ładne graficznie (zwłaszcza ten ogień), ani zbytnio emocjonujące, a muzyka od pewnego momentu irytuje jak cholera.
Plusik oczywiście za Ciri, chociaż ją to ja chcę raczej sam odkrywać niż teraz już zobaczyć w akcji.

Ja słyszę wszędzie te samą muzykę, jak już skończył się początkowy motyw z the fields of ard skellig to pojawił się jakiś epicki, który do wiedźmina pasuje jak wilk do pilnowania owiec. I wszędzie te flaki, po co to ? Tak jakby mało było bijatyki pokazanej. Chcieli pokazać na jednym zwiastunie walkę? A proszę bardzo, ale mogli to jakoś ciekawiej posklepiać, tym bardziej, że materiałów im raczej nie brakuje. Założę się, że nie tylko my mamy takie odczucia, bo poprzednie zwiastuny były naprawdę mega, mogłam je oglądać na okrągło (nosiłam je nawet na telefonie z dumą i pokazywałam znajomym lol xD) a na ten meham. Jest taki pusty nie wywołuje u mnie żadnych uczuć, jakbym była sadystką lubiącą krew to może xD
Wymażę go z pamięci i poczekam sobie na coś, co naprawdę będzie warte uwagi, najgorsze jest to, że musieli włożyć w to swoją pracę, cieszyli się, a spowodowali, że mehamy xD
 
Mi się trailer podobał i to bardzo. Fakt, że to nie poziom SOD ale pamiętajcie, że gra ma trafić zarówno w ręce starych wyjadaczy, weteranów sagi, jedynki i dwójki, jak i w ręce nowych graczy oraz każuali, dla których takie widoki będą zachęcające do zakupu. Liczyłem po cichu na story trailer z jakimiś urywkami tekstu, muzyką percivala itd, ale nie ma co wybrzydzać.
 

Tares

Forum veteran


Efektowne i tak dalej, ale do tej serii zwiastunów z Wiedźmina 2 nawet się nie umywa.. Jak ustawiliście sobie nimi tak wysoko poprzeczkę to teraz skaczcie nad nią, a nie pod nią :p
 
@Qyzu'

To poniekąd dlatego*, że nie chcemy aby zdradzano nam zbytnio fabułę, ale RED'zi chyba źle to zinterpretowali i teraz mamy coś takiego.

*tak przynajmniej przypuszczam.

---------- Zaktualizowano 17:39 ----------

@Mario666

Jakie Ty masz chore skojarzenia - jeśli kondukt to jedynie żałobny, a jak odkrywanie to tylko rozbieranie (to ostatnie też jest zboczeniem z prac? :harhar: )
Pewnie tak. No i youtuberzy mieli embargo na questy główne, albo i częściowo na poboczne również, bo też raczej mało ich było pokazanych. Jednak póki co większość materiałów pokazuje tą grę jako taki Skyrim gdzie tylko musisz łazić i zabijać bandytów do znudzenia. No i świat, który momentami wydaje się dość pusty, poza ładnymi widokami.
 
Szczerze ?
Nie wiem jak można argumentować ten zwiastun jako .. hmm.. przynęta ? dla kogoś, kto nie jest "starym wyjadaczem".
Ja bym osobiście jako ktoś kto nie zna Wiedźmina przeszła obok tego obojętnie. Nie ma czym się zachwycać, wolę jak ktoś mnie wprowadzi w świat, coś opowie, coś pokaże, trochę posieka niż pokaże mi samą sieczkę czystą sieczkę krew i flaki. I to jeszcze w tak marnym wykonaniu, które nie zachwyca... widziałam lepsiejsze ;c
 
Szczerze ?
Nie wiem jak można argumentować ten zwiastun jako .. hmm.. przynęta ? dla kogoś, kto nie jest "starym wyjadaczem".
Ja bym osobiście jako ktoś kto nie zna Wiedźmina przeszła obok tego obojętnie. Nie ma czym się zachwycać, wolę jak ktoś mnie wprowadzi w świat, coś opowie, coś pokaże, trochę posieka niż pokaże mi samą sieczkę czystą sieczkę krew i flaki. I to jeszcze w tak marnym wykonaniu, które nie zachwyca... widziałam lepsiejsze ;c

Powiedz to wszystkim tym, którzy są napaleni na grę Hatred.
 
Czekaliśmy z bratem pół dnia i co... i chyba jak większość się rozczarowaliśmy. o tygodniach gameplejów ten trailer nic nie wnosi i jakoś nie ma mocy by zachęcić, i przyznaje racje, że miejscami grafika "nietrailerowa", co rzuca się w oczy w scenie egzekucji na plaży, no jakoś bez magii wiedźminowej Panowie. Czekam na fabularne zwiastuny a wolnym czasie przechodzimy W1 i W2. Jak większość chcemy dreszczyka emocji, brutality sprawdzimy w grze, zresztą wiemy o latajacych głowach już od kilku tygodni.
 
Za dużo sieczki, jak dla mnie, ale potwory bardzo mi się podobają i głównie na nie uwagę zwracałam, dopiero za 3 razem zwróciłam uwagę na inne szczegóły, np. muzyka do połowy bardzo fajna, a później już średnio pasowała. Liczę na ciary przy następnym zwiastunie
 
Super, teraz tylko czekać na premierię wiedzmina 3 :)


 

Attachments

  • safe_image.php?d=AQAXAVndr8iu-uLl&w=418&h=188&url=http%u00253A%u00252F%u00252F25.media.tumblr.co.gif
    safe_image.php?d=AQAXAVndr8iu-uLl&w=418&h=188&url=http%u00253A%u00252F%u00252F25.media.tumblr.co.gif
    43 bytes · Views: 36
Czytając komentarze pod tym newsem stwierdzam, że Marcin miał rację. Nikt się tak słabego trailera nie spodziewał :p

Dla mnie ten filmik jest w zasadzie obojętny. Nie jest zły, ani tym bardziej tragiczny, ale nie jest też genialny i niczego w czasie oglądania nie zabrudziłem. Końcówka trochę podnosi ocenę, ale to za mało żeby było się czym jarać. Ot, zwykły trailer jakich wiele w sieci.

A w dyskusji na najgorszy trailer W3 głos oddaję na Debut Gameplay Trailer ;p
 
Top Bottom