Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie, nie mogliśmy. Dla słabych trailerów zapowiadanych "wyrywaniem z kapci" nie ma litości :p.

Wiem, oczywiście masz rację. Mój post miał mieć bardziej wydźwięk humorystyczny.
Co więcej, kapcie to już nam spadły po poprzednim trailerze. Ten miał sprawić, że się zesramy :D
Niestety...
 
Ale dzisiaj posucha w link`ach. RED`zi się chyba nas obrazili za zjechanie wczorajszego trailer`u :D
Teraz mi przykro :( Mogliśmy być bardziej łagodni xd

Za co łagodni, za Geralta w płytówce?. Nic tak mnie nie ruszyło jak ta płytówka, już pal licho ten ogień i inne rzeczy... ale tamto.
 
Last edited:
Wątpię, że grają na Xbox One. To może być kolejna podpucha. Nikt nie podłącza pada przewodowo do XO jeżeli domyślnie jest bezprzewodowy.

To nie widziałeś sserka podczas turnieju Areny w Wiedźminie 2 w siedzibie CDPR, jak rozładował pada od X360 i musiał dalej grać po kablu (i ogólnie zamieszania z tym ładowaniem narobił, ale i tak kolekcjonerkę Wiedźmina 2 wygrał) :p
 
Skoro się powiedziało a, b, c i d, to już nic nie stoi na przeszkodzie, by dojść do z. Mnie tylko dziwi, że Geralt nie ma możliwości założenia hełmu. Nie widzę przeciwwskazań w sumie, miałby do kompletu.
Tak dużo kompromisów i wzorowania się na innych, że już całkowicie zatracili odrębność. A ja głupi kiedyś narzekałem, że wiedźminowi na plery kuszę ładują. Teraz już bez zaskoczenia przyjąłbym system osłon. Geralt strzelający zza skrzynki na pewno spodobałby się licznej grupie graczy.
 
Jeśli większość da dziesiątki albo 9,5 to na pewno po jakimś czasie ktoś chytrze wystawi 6 albo 7, żeby zwrócić na siebie uwagę :p
 
Gorzej jak się okaże, ze recenzje to będą oceny 6-8 :p
Jeśli u nas (w europie) oceny będą 8-10 a na rynku USA nawet 6, to i tak dla mnie będzie to dobra gra, zupełnie jak z Alienem. Amerykanie jak dostaja jakąś trudniejszą, albo bardziej złożoną grę, to często dostaje niższe oceny niz na naszym kontynencie.
 
Jest jakiś downgrade?!?! Chociaż...chyba nie ma z czym porównać.

Jest gładziutka jak dupcia niemowlaczka, piękna po prostu piękna, chociaż przyznam, że w pierwszym momencie wyplułam barszcz i zrobiło mi się smutno.
Ah ten uraz jakbym zobaczyła co najmniej ojca nago xDD
 
Pół-goła dupa Yen wygląda lepiej, przynajmniej moim zdaniem.
Poza tym... downgrade dupy? Za dużo internetu na dziś:D
Dla mnie dupa Yennefer była taka okazała, że ruda może się schowac, niema szans.

 
Last edited:
Top Bottom