Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
U Angry'ego Joe'a, pozdrawiam.



Chodziło mi w którym dokładnie filmie/statusie/medium/łorewa...
 
Są jeszcze niespodzianki, które umilą czekanie. ;)


Mam nadzieje że te niespodzianki faktycznie "umilą" bo wasz ostatni trailer niestety nie wywiązał się z tego zadania, a wręcz zrobił coś odwrotnego bo ludzie oczekujacy fajnego story trailera się rozczarowali, oraz ludzie oczekujący ładnych widoczków też się rozczarowali.. Więc jeśli macie wypuszczać coś o podobnej jakości do Rage & Steel, to osobiście wolałbym żebyście już nic nie publikowali i dali nam w spokoju przetrwać do premiery. :p
 
Mam nadzieje że te niespodzianki faktycznie "umilą" bo wasz ostatni trailer niestety nie wywiązał się z tego zadania, a wręcz zrobił coś odwrotnego bo ludzie oczekujacy fajnego story trailera się rozczarowali, oraz ludzie oczekujący ładnych widoczków też się rozczarowali.. Więc jeśli macie wypuszczać coś o podobnej jakości do Rage & Steel, to osobiście wolałbym żebyście już nic nie publikowali i dali nam w spokoju przetrwać do premiery. :p

Nie wszyscy się rozczarowali !
Nie mów tak jakbyś mówił za wszystkich
Zresztą na wszystko przyjdzie pora...zakładam że to jeszcze nie koniec ;)
 
Rozumiem, że to taka cisza przed burzą? Bo jakby mi ktoś powiedział x miesięcy temu, że na tydzień przed premierą wszystko tak oklapnie to bym nie uwierzył. Ciekawe kiedy wystrzelą armaty, najwyższa pora.
 
Last edited:
Kevin VanOrd z gamespot napisał na twitterze, że ma dużo do napisania jutro, czyli recenzja od GS prawdopodobnie jutro albo pojutrze. Szkoda, że akurat on dostał recenzje do napisania, bo nie przepadami za nim.

EDYTA: Napisał, że recenzja we wtorek rano, czyli u nas będzie gdzieś o 16-20.
 
Last edited:
Top Bottom