Forum będzie offline jutro (5/12) w godzinach 9-11

+
Status
Not open for further replies.
Forum będzie offline jutro (5/12) w godzinach 9-11

W związku z pracami konserwacyjnymi jutro forum będzie nieczynne między godziną 9 a 11 rano. Przerwa techniczna nie powinna potrwać dłużej niż planowane 2 godziny.

Przepraszamy za utrudnienia.
 
Mam deja vu. Przed premierą W2 też mi powiedzieli, że na trochę się forum wyłączy. I w sumie jak powiedzieli tak było, nie było forum trochę i jeszcze trochę, do tego dorzucić trza jakąś odrobinę i jeszcze nieco i tak dalej i tak dalej. Koniec końców wszyscy zdążyli dwójkę ograć, a forum dalej padnięte.
Niby jak byk stoi, że to ma być na dwie godzinki (i tak prawie nikogo tu w tym czasie nie będzie) i przerwa nie powinna potrwać dłużej niż to jest w planach, ale wtedy też plan był jaki był, tylko się z praktyka kapkę rozminął. I było...



Wiedziałem, że ktoś to przypomni;(

Społeczność nie zapomina. Nigdy ;)
 
Last edited:
Mam deja vu. Przed premierą W2 też mi powiedzieli, że na trochę się forum wyłączy. I w sumie jak powiedzieli tak było, nie było forum trochę i jeszcze trochę, do tego dorzucić trza jakąś odrobinę i jeszcze nieco i tak dalej i tak dalej. Koniec końców wszyscy zdążyli dwójkę ograć, a forum dalej padnięte.
Niby jak byk stoi, że to ma być na dwie godzinki i przerwa nie powinna potrwać dłużej niż to jest w planach, ale wtedy też plan był jaki był, tylko się z praktyka kapkę rozminął. I było...



Wiedziałem, że ktoś to przypomni;(

Jutro musimy na chwilę je wyłączyć, żeby przygotować się lepiej na premierę właśnie. Na większy ruch znaczy się:)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom