Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Czyżby nowe DLC?

Nie sądzę ;) To mi wygląda na temerski rynsztunek, możliwość zmiany fryzury i alternatywny strój dla Yennefer (w wersji Morrigan :D), czyli bodajże pierwsze trzy DLC, jakie będą wypuszczone. Chociaż wydaje mi się, że poprzednia alternatywna wersja stroju dla Yen miała kaptur.

EDIT: Dobrze mi się wydawało http://buy.thewitcher.com/?lang=pl&country=PL to są stare DLC, tylko nowe screeny, no i zmienili strój dla Yen na bezkapturową kiecę z piórami.
 
Last edited:
Aha, zauważyłam jeszcze drobną rzecz w Gwincie - karta
Yennefer pojawia się wyłącznie w talii Nilfgaardu, czyżby się nasza Janeczka aż tak przywiązała?
 
Nie znalazłem tematu o koniu, ale mam pytanie odnośnie jazdy konnej. Bardzo chciałbym, żeby jazda przebiegała jak w Red Dead Redemption, czyli, jeśli obracam kamerą a gałkę pada daję cały czas w przód, to żeby koń szedł na wprost, a ja mogę swobodnie rozglądać się wkoło cały czas, jadąc po linii prostej. Bo np. w Skyrim jak jedziesz konno i obracasz kamerę, to koń skręca w tę stronę, a rozejrzeć możesz się dopiero, gdy się zatrzymasz. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co chodzi. Wie ktoś, jak to wygląda?
 
to działa ale tylko jak jesteś na drodze a nie do punktu na mapie.
Dodatkowo to chyba na gameplay'ach było widać, że tak się da. Znaczy koń prosto a my sobie widoczki podziwaimy
 
Nie mylcie HBAO+ (Ambient Occlusion) z Antyaliasingiem

Eee, ale czemu mnie zacytowałeś? Rustine tylko sugerował, że skoro jest przełącznik do HBAO+, którego nie widać na opcjach przytoczonych tu niedawno w temacie, to nie znaczy, że nie ma gdzieś indziej dodatkowego przełącznika do AA.
 
Top Bottom