Wiedźmin 3 - grafika

+
Sam mam Titany, ale dalej uważam ze to marnowanie pieniedzy... wyrosłem z tego, Ty tez wyrośniesz - zobaczysz.

Szybko dorastasz, skoro titany x wyszły ledwo dwa miesiące temu ^^

Ja czekam na premierę i to, co wycisnę ze swojego PC. Na ta chwilę, wszystko prócz roślinności w zupełności mnie satysfakcjonuje, a w jej kwestii liczę na mody.
 
Szybko dorastasz, skoro titany x wyszły ledwo dwa miesiące temu ^^

Ja czekam na premierę i to, co wycisnę ze swojego PC. Na ta chwilę, wszystko prócz roślinności w zupełności mnie satysfakcjonuje, a w jej kwestii liczę na mody.
Roślinność jest... nierówna powiedzmy.
Część wygląda dobrze (jak na standardy gier Open World).
Cześć wygląda niesamowicie.
 
Tak i niestety wersja pc nie jest dużo lepsza...
Same twarze postaci są lepsze i nie tylko co widać na 1 rzut oka:) Ale nie mam zamiaru wyciągać wniosków z żadnych streamów bo nic nie zastąpi ogrania tytułu osobiście :) Nawet najlepszy stream nie pokaże ci 50% jakości jak gra wygląda naprawdę:)
 
Na streamie IGN potwierdzili właśnie, że grają na ustawieniach ultra. Jeżeli patch day0 ma wprowadzać tyle ile @GosuPL zarzeka się, to będzie on ważył chyba z drugie 10-15GB.
 
Po przeczytaniu nie wiem ilu stron w tym temacie muszę przyznać że sam jestem trochę rozczarowany tym iż grafika została pogorszona w stosunku to gameplay'ow z 2013. Nie oznacza to jednak że gra wygląda źle! Na streamie IGN wygląda to wystarczająco dobrze, tak więc proponowałbym zaprzestanie tego płaczu i poczekanie do 19. Poza tym wszyscy wiemy że grafika zostanie bardzo szybko poprawiona przez fanów gry. Ja nie będę płakał bo wszystko wygląda wystarczająco dobrze i nie oszukujmy się, jeśli grywalność będzie świetna to wszyscy zapomnimy o grafice po pierwszej godzinie rozgrywki :)
 
Roślinność jest... nierówna powiedzmy.
Część wygląda dobrze (jak na standardy gier Open World).
Cześć wygląda niesamowicie.

MOIM ZDANIEM roślinność wygląda bardzo dobrze, gdy nie mam jej na pierwszym planie. Gdy jest blisko, często mnie trochę razi i chętnie poświęcę parę/naście/dziesiąt FPS-ów, by się tego rażenia pozbyć, np. modami :)
 
Z tym że jak sprzęt doszedł do cdpr po premierze i zmienili podejście do grafiki to niezły wał.

Microsoft i Sony długo przed premierą konsol wysyłali devom prototypy na zapoznanie się ze sprzętem, także już 2 lata temu wiedzieli że takiej grafiki nie będzie...


BTW.

Mury,cienie traw czy odbicia krwi to tam kit. Najbardziej boli mnie dupsko o to że ucieli na ilości roślinności i drzew jak to wspominali...
 
Last edited:
Wygląda to o wiele lepiej niż na wersji konsolowej jednak:

-nadal mało roślinności
-nadal ścięte ściany
-niektóre tekstury nadal są słabe :/

Wygląda lepiej... Tak czy inaczej - Życzę im wszystkiego dobrego. Żeby ludzie rzeczywiście wydali na tą grę pieniądze bo im się należy. Nie jest gniotem jak The Order 1866 czy nudne DA:I.

Może to i dobrze, że jest taki hejt bo ludzie stracą nadzieję a dostaną wielkiego WOW na monitorach/telewizorach "JAKA TA GRA JEST ZAJEFAJNA".
 
Top Bottom