Wiedźmin 3 - grafika

+
Downgrade nie byłby tak szumny w Watch_Dogsach gdyby nie fakt, że napompowaną grafiką chwalono się do praktycznie samej premiery. Wyobraź sobie, że REDzi pokazują grafikę z VGX do 18 maja by 19 dostac dzisiejszą grafikę. To byl właśnie problem psów. Tymczasem REDzi od dobrych kilku miesięcy (jak nie roku) pokazują grafikę jaka rzeczywiście jest. Czy teraz widzisz o co chodzi? Naprawdę REDzi tacy straszni oszuści?

bo tutaj to np nie ma ujec z SoD nie?
 
@Sobtainer Bez urazy, ale już to wszyscy wiedzą, naprawdę... Oddałeś preorder? Nie, to na co czekasz. Do it!
Zrozum bardzo, ale to bardzo prostą rzecz. Grafika nie ma tu aż takiego znaczenia, bo grę kupują najczęściej ludzie, którzy się na Sapkowskim wychowali. Gra się będzie podobać jeżeli zachowa klimat tego świata będzie grywalna. Czy graficznie będzie jak w materiałach marketingowych, czy też nie jest bez znaczenia. Brzydka nie będzie. To nie jest tak, że nikt nie widzi jakiegoś pogorszenia grafiki. Widzi i to bardzo dobrze, tylko ma to w d....ie.
Natomiast ludzie, dla których Wiedźmin jest postacią z gry tego nie rozumieją bo to przecież VGX i grafika jest tym dla czego grę zamawiają.
 
Last edited:
Ja nie wiem o co chodzi z tym całym "downgradem", ale na moje oko konkurencja nie śpi i wypuściła jakieś felerne screenshoty
Ło boże, to argument "to wersja na PS4" upadł, potem "to nie są Ultra" też upadł, to teraz wymyślamy konkurencję, która dostała grę w swoje łapy i specjalnie wstawia brzydkie screenshoty? :D
Niektórzy nie rozumieją, choćby tysiąc razy powtórzyć, że nie chodzi o to, jak gra wygląda teraz, nie chodzi nawet o poziom graficzny. Chodzi o reklamowanie gry, która de facto nie istnieje i nigdy istnieć nie mogła. To jest wprowadzanie konsumenta w błąd.
 
bo tutaj to np nie ma ujec z SoD nie?
O czym Ty mi panie, po pierwsze, między SoDem, a obecną grafiką nie ma specjalnie dużych różnic, wyjdzie wersja na PC to zobaczysz.
Po drugie ten materiał był posklejany ponad rok temu, teraz był tylko opublikowany.
A po trzecie mówiłem o VGX a nie o SoD.
 
Serio, Panowie, czas na pobudkę zimną wodą. Grafika na PC będzie taka sama jak na konsolach, nie dostaniemy nic innego co poprawi textury i zrobi z tej gry mesjasza graficznego na najbliższe 10 lat. Uporajcie się z tym już. Jedyna nadzieja w moderach którzy do wtorku nie zrobią żadnego moda, wyjdą te mody jak już dawno przejdziemy grę i większość z nas o niej zapomni. Taka jest prawda. No chyba, na co mam nadzieje moderzy się już wzięli za pracę i na wtoreczek będzie gotowa paczka która zrobi tego mesjasza LOL

Zdajesz sobie sprawę, że oni mają te tekstury i modele i prawdopodobnie cały działający build gdzieś na dyskach twardych?
 
Po drugie ten materiał był posklejany ponad rok temu, teraz był tylko opublikowany.
czyli redzi nadal promuja sie starymi materialami?

O czym Ty mi panie, po pierwsze, między SoDem, a obecną grafiką nie ma specjalnie dużych różnic, wyjdzie wersja na PC to zobaczysz. pokaz jakies
co? ze wyglada jak ps4?
wersje pc kupuje tylko ze wzgledu na mody, bez nich nawet nie mam zamiaru odpalac wieska
 
Żaden fakt, ale o tym już z Tobą nie będę dyskutował bo i tak nie zrozumiesz - Nie ma sensu :)

Jasne że nie zrozumie, w końcu ty "podkrencasz komputery" on nie więc co ja tam będe z plebsem gadać...

A tak poza tym pisz dalej jest się z czego pośmiać. XD
 
@Sobtainer Bez urazy, ale już to wszyscy wiedzą, naprawdę... Oddałeś preorder? Nie, to na co czekasz. Do it!
Zrozum bardzo, ale to bardzo prostą rzecz. Grafika nie ma tu aż takiego znaczenia, bo grę kupują najczęściej ludzie, którzy się na Sapkowskim wychowali. Gra się będzie podobać jeżeli zachowa klimat tego świata będzie grywalna. Czy graficznie będzie jak w materiałach marketingowych, czy też nie jest bez znaczenia

W takim razie stwierdzam, że jesteście w stanie łyknąć każdą papkę w tym momencie i nie macie żadnego zdania o downgradzie z powodu zaślepienia Sapkowskim. Są stary jakieś granice.
Dzięki takiemu targetowi i targetowi który siedzi na kanapach 4m od telewizorów z padami w rękach - możemy zapomnieć w najbliższych latach o totalnych graficznych masakrach w monitorach. Idealne podsumowanie.
 
@ Sobtainer Nie zrozumiałeś. Nie każdą papkę, tylko dobrą grę. A na dobrą grę składa się coś więcej niż grafika. Powiem więcej - ona jest na ostatnim miejscu w sandboxach RPG. Wszyscy widzą różnice na gifach i youtube, które na lewo i prawo wklejają osoby takie jak Ty. Dla Ciebie to jest najważniejsze. Dla innych nie.

A jak chcesz " totalną graficzną masakrę w monitorach" to sobie ściągnij szybkich i wściekłych jak wyjdą na pc.

Nie wiem czy zawróciłeś sobie głowę innymi elementami tej gry np. muzyką. Też widzisz, a raczej słyszysz tam downgrade?
 
Last edited:
@Sobtainer widzisz, nie było cie te 2h i dyskusja powoli miała ręce i nogi. Przybiegłeś swoim małym hejtowozem i znowu robisz burdel. Gratuluje.
Dzięki. Ja po prostu przeczytałem ponad 2h postów i zacząłem się do nich odnosić. Najlepszy jest ten który pokazuje screena z 35 minutowego gameplaya który zrobił na mnie osobiście ogromne wrażenie a na dole screen z teraz, wygląda jak obraz namalowany pastelami grubym pędzlem.
Zdajesz sobie sprawę, że oni mają te tekstury i modele i prawdopodobnie cały działający build gdzieś na dyskach twardych?
No i co z tego, że mają skoro dostajemy to co każdy normalny człowiek umie dzisiaj zauważyć? :)
 
co? ze wyglada jak ps4?
wersje pc kupuje tylko ze wzgledu na mody, bez nich nawet nie mam zamiaru odpalac wieska
Ok, powiem to jeden raz i się powtarzac nie będę. To, że jest jeden build nie oznacza, że na każdej platformie gra będzie wyglądała tak samo. Crysis 3 też mial jeden build. Mamy milion opcji graficznych, które przechylą szalę na stronę PC i to bardzo.
Nie graj, nikt za Tobą płakac nie będzie. Ominie cie jedynie epicka gra i przygoda, ale to twoja sprawa.
 
Last edited:
Zdajesz sobie sprawę, że oni mają te tekstury i modele i prawdopodobnie cały działający build gdzieś na dyskach twardych?
@Sobtainer
Przecież wyraźnie chłop powiedział w wywiadzie, który się gdzieś tu przewijał że te buildy to kłamstwo, nie istnieją, nie działają... o_O Więc mogą co najwyżej dać moderom żeby za darmo zrobili za nich robotę...
 
@ Sobtainer Nie zrozumiałeś. Nie każdą papkę, tylko dobrą grę. A na dobrą grę składa się coś więcej niż grafika.

No widzisz i nie grzmisz :)

Czy Ty kolego rozumiesz, że przez takie posty udowadniasz tylko, że jesteś w stanie to łykać? dzięki takiemu targetowi to PC nigdy nie będzie górą na rynku gier. Właśnie dlatego, że dla Was kilka lat kłamania i pokazywania kosmicznych screenshotów i nakręcania hype'a tym po czym na samym końcu okazuje się, że nie dostaniecie nic co widzieliście przez parę ostatnich lat - nie ma w ogóle dla Was znaczenia

Dla mnie gra RPG to głównie przekazywanie graficzne na monitorze wyobraźni twórców gry i pokazywanie tą grafiką świata który został zmyślony. Oczywiście dialogi, konwersacje, klimat itd. mają również ogromne wrażenie i nie przeczę że W3 tego nie będzie miał bo jestem w 100% przekonany że tak będzie.
Ale na litość boską, tak zjechanej graficznie gry nie widziały moje oczy od 10 lat.

Na dzień dzisiejszy tracę kompletnie zaufanie do twórców gier i nie zmienię tego zdania dopóki tostery będą rządzić rynkiem rozrywki. Takie mam podsumowanie na to wszystko.
 
Nie graj, nikt za Tobą płakac nie będzie. Ominie cie jedynie epicka gra i przygoda, ale to twoja sprawa.

wersje pc kupuje tylko ze wzgledu na mody,
ty wez moze tak ze 2 razy czytaj posty które cytujesz, mkey?


Ok, powiem to jeden raz i się powtarza nie będę. To, że jest jeden build nie oznacza, że na każdej platformie gra będzie wyglądała tak samo. Crysis 3 też mial jeden build. Mamy milion opcji graficznych, które przechylą szalę na stronę PC i to bardzo.
Te miljon opcji graficznych to wlosy od nividi i lepsze AA (ubersamplig) pozdo 600 ziomek
Sam kicinski mowil ze nie ma roznicy miedzy pc a konsolami, Same experience on all platforms i parity to hasla redow. Po gameplaych widac ze sa identyczne, sam nie jestem w stanie bez podpisu filmu ocenic z ktorej wersji jest gameplay
 
@GosuPL
Teraz rozumiem co miałeś na myśli pisząc o rozbawieniu czytając ten wątek.
Ubaw po pachy. Tak czy srak, możecie się szamotać ale i tak będziecie łykać grę jak małpa kit. A potem jeszcze dostaniecie wszystkie assety i będziecie mieli Wiedzmin 3: Wersja Rozszerzona.
 
Nie wiem czy zawróciłeś sobie głowę innymi elementami tej gry np. muzyką. Też widzisz, a raczej słyszysz tam downgrade?

Oczywiście, że zwróciłem jest genialna. Ta gra jest genialna i będę się w nią zagrywał od wtorku.

Natomiast nie zgadzam się na to, aby gra podczas premiery nie wyglądała tak jak to nam obiecywano przez tyle lat.

A kiedy szanowny kolego widziałeś tą grę? Nie na youtube tylko na "Twoje" oczy?

Jeżeli okaże się, że nie miało to miejsca to zamilknij do 10 maja i idź bądź trolem gdzie indziej

Stary, nie będę dalej dyskutował z Tobą. Zdejmij klapki proszę Cię. 10 maj był 4 dni temu, chyba żyjesz w innym świecie jednak.
 
Top Bottom