Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

+
Hehe teraz pewnie 3/4 recenzentów zastanawia się co to za quest (z jakim potworem), bo nigdy go na oczy nie widziało :p

No chyba, że go nie ma w grze... wtedy mój pocisk jest inwalidą :(
 
Generalnie wydaje mi się, że kobiecina to katakan mula lub nosferat, bo o tych wampirach zasadniczo nie wiemy nic, a pani z trailera wydaje się posiadać miks różnych kojarzonych wąpierzami umiejętności, które nie wskazują jednoznacznie na żaden konkretny rodzaj.
 
Elementy, które mi się nie do końca podobały to twarz, szare włosy i naramienniki z kolczugi. Zwłaszcza kolczuga, która wygląda jaz z plasteliny. Za mało połysku. Reszta to mistrzostwo świata. Detal z rozsypującym się zbożem zrobił robotę ;)
 
Na srebro stała się wrażliwa dopiero po wchłonięciu zatrutej krwi. Wcześniej bez problemu parowała miecz ręką.
I pytanie do znawców sagi - czy Regis przypadkiem nie mówił o straszeniu się wampirów wzajemnie wiedźminami (czy tylko mi się to uroiło)?
Nic takiego nie kojarzę. Nie przypominam sobie też, by w folklorze innych istot wiedźmini pełnili rolę straszydła. Poza opisem wiedźmaka z Księgi oczywiście.
 
Premierowy zwiastun filmowy zatytułowany “Pamiętna Noc” jest już do obejrzenia na naszym oficjalnym kanale YouTube.

Nie spodziewałem się czegoś takiego. Fajne, naprawdę fajne. Marcinie, to mówiłeś, że jak wygląda sprawa z tą adaptacją sagi w formie serialu? Kiedy konkretnie startuje premierowy sezon?*

*Ech, marzenie ścietej głowy...
 
Czy dostaniemy muzykę z trailera? Jest świetna i chętnie przywitałbym ją w kolekcji muzyki z reszty trailerów. :p
 
Czy dostaniemy muzykę z trailera? Jest świetna i chętnie przywitałbym ją w kolekcji muzyki z reszty trailerów. :p

Chodzi Ci o melodię zaczynającą się podczas walki? Bo ktoś to tutaj wstawiał - kawałek Two Steps From Hell. A jeśli chodzi o śpiew wampirzycy, to również dołączam się do prośby :p
 
Chodzi Ci o melodię zaczynającą się podczas walki? Bo ktoś to tutaj wstawiał - kawałek Two Steps From Hell. A jeśli chodzi o śpiew wampirzycy, to również dołączam się do prośby :p

Wstawiał, ale bardziej zależy mi na tym co kończy walkę, gdy Geralt idzie się położyć koło miłej Pani, to jest cudowne i brzmi z tym śpiewem idealnie. :p
 
Nie ma to jak po pracy przyjść do domu, włączyć internet tylko na chwilę, zobaczyć filmik...
O tak, to będzie pamiętna noc, bo nieprzespana...

Grejt dżob. Tylko tyle mam do powiedzenia.
:hatsoff:
 
Podoba mi się ta wersja Geraltowej gęby, bliższa jedynkowej. Układ ust, kości policzkowych, linia szczęki, nawet można się dopatrzeć pewnej "paskudności". Po ogoleniu też by wyglądał odpowiednio. Może komuś się uda zrobić moda na tej podstawie.
 
A night to remember, bez wątpienia, bez wątpienia... Obejrzałem sobie dopiero teraz pierwszy raz w ciemnym pokoju - robi wrażenie, ogromne. Gratulacje
 
Arcydzieło, po prostu arcydzieło.

Oglądałem to CGI pierwszy raz na telefonie, siedząc pod wifi w McDonaldzie i tak mi się japa śmiała, że inni klienci patrzyli na mnie z niepokojem :p Geralt wygląda naprawdę super (lepiej niż ten zaniedbany dziad z KM i intra) i choć ciężko mi to przyznać, ten trailer przebił wszystkie dokonania Platige Image (sorry, guys :p). Chcę teraz film bądź serial :)
 
Zasnąłem po 2 w nocy i obudziłem się o 5 po to tylko, żeby od razu odpalić zwiastun na smartfonie :p Łącznie obejrzałem już chyba z 10 razy wersję nieskompresowaną i 5-6 polską. Od wczoraj przechodzą mnie regularne, niekontrolowane ciary. No nie mogę przestać myśleć o tym zwiastunie i nucić sobie melodii... Redzi, co Wyście zrobili z moją głową?!? :D
Właściwie przeżyłem szok 2 razy - po raz pierwszy, gdy obejrzałem CGI bez napisów, a drugi raz, gdy przeczytałem tłumaczenie piosenki na polski... Jednak trzeba w pełni rozumieć tekst, żeby trailer zrobił pełne wrażenie. Miazga. Miazga i opad szczeny. Żadne Bagińskie tego nie przebiją, z całym szacunkiem dla Tomka. Ale to jest jednak inna klasa.

Swoją drogą, przeczytałem sobie dzisiaj końcówkę Ziarna Prawdy i cała scena z Bruxą bardzo przypomina to CGI. Zarówno sama postać morfującej wampirzycy, walka, jak i rozmowa przed nią. No i przede wszystkim śpiew. Bruxa też śpiewała przed walką, i opis z książki pasuje idealnie do piosenki naszej rudowłosej. Tak jak w przypadku Killing Monsters - czuć, po prostu czuć ten powrót do korzeni, do książek i W1.
Brawa i oklaski :D
 
Pamietna noc - czy jest/bedzie wersja PL przed premiera

Czy bedzie polska wersja nowego CGI przed premiera gry?
 
Wczoraj oglądałem kilka razy przed zaśnięciem. Następnie z samego rana, zaraz po przebudzeniu...i wciąż nie mam dość;). Klimat wgniata mnie w ziemie i nie mam siły powstać. Gałki oczne niemal się rozpłynęły pod wpływem doznanych emocji, a serce dostało palpitacji... Byle do wtorku. Chyba idę się napić wiedźmińskich eliksirów i przeleżę ten czas w stanie śpiączki. Obudźcie mnie w dzień premiery;)
 
Obejrzałem chyba ze 20 razy pod rząd.. Jestem pod mega wrażeniem:). Kiedyś "sinematiki" Blizzarda biły wszystko na głowe, ale dziś Blizzard może się schować. I ta muzyka wręcz obłędna!! Dwa pytania:

1. Czy to film Plantige Image?
2. Czy ten film pojawi się w grze?
 
Top Bottom