Data premiery - równi i równiejsi?

+
Polowanie zakończone sukcesem :)
Takie oto cuda można dopaść na mieście hehe
View attachment 14289
Dziękuje wszystkim za wspólne chwile i oczekiwanie w wielkim napięciu na ukochaną grę.
Życzę miłej zabawy.
 

Attachments

  • P170515_1327.jpg
    P170515_1327.jpg
    204.5 KB · Views: 30
Last edited by a moderator:
Narsiu miły znikąd to się nie wzięło. Najlepiej przemilczeć żałosne zachowanie CDPR i ich dystrybutorów według Ciebie?
Naprawde nie wytrzymasz jeszcze tych kilkunastu godzin bez wieśka? Za granica odpowiada jeden z dystrybutorów i to do niego można mieć pretensje :D Jutro czeka mnie dłuuuuga noc po odebraniu Wiedźmina z nocnej premiery :comeatmebro:
 
@Kacz0r92 - nie tylko Ciebie czeka długa noc. O ile w ogóle odpalimy, jeśli serwery nie padną. No chyba, że należysz do konsolowej braci.

Haha, mam zamiar na PC grać, i nawet nie dopuszczam takich myśli, ze mogą serwery nie ogarnąć. W sumie gdzieś mi się obiło, ze bez połączenia z internetem tez będzie można grac, wiec na pewno wiedźmin korzysta z połączenia, z internetem i swerwerami? :troll:
 
@robaart - między innymi to mnie denerwuje, bo nacieszyłbym się chociaż dodatkami z EK. Poprzednie kolekcjonerki mieliśmy wcześniej. Ale jeśli spojrzec na to z drugiej strony, przy przyspieszonej wysyłce, konsolowcy by mogli grac szybciej... a nie, czekaj, przecież już grają.

@Kacz0r92 - możesz grać bez neta. Ale żeby w ogóle odpalić (!) musisz ściągnąć podobno ok.50MB patch z .exe czy czymś jeszcze. Dopiero później możesz sobie wyrwać kabel z karty sieciowej.
 
W sumie gdzieś mi się obiło, ze bez połączenia z internetem tez będzie można grac, wiec na pewno wiedźmin korzysta z połączenia, z internetem i swerwerami?
Będziesz musiał pliczek aktywacyjny dociągnąć po instalacji, ale gdy to zrobisz to możesz modem wyprosić oknem.
 
Będziesz musiał pliczek aktywacyjny dociągnąć po instalacji, ale gdy to zrobisz to możesz modem wyprosić oknem.

@Kacz0r92 - możesz grać bez neta. Ale żeby w ogóle odpalić (!) musisz ściągnąć podobno ok.50MB patch z .exe czy czymś jeszcze. Dopiero później możesz sobie wyrwać kabel z karty sieciowej.

No przecież panowie, nie ogarnąłem. Ale mam nadzieje, że damy rade jutro w nocy już zaszaleć. W końcu nadszedł ten dzień, już od początku maja odliczam :baby:
 
Top Bottom