Broda

+
No to u mnie jest bug w grze. Uratowałem go na pewno (sprawdzałem jeszcze na wszelki wypadek tutaj



Niestety, ale balwierza, mimo uratowanie nie widzę.

Jesteś przekonany, że to był balwierz?
Bo możesz uratować dwóch mieszkańców Glińska, z czego jeden jest kupcem.
 
Jesteś przekonany, że to był balwierz?
Bo możesz uratować dwóch mieszkańców Glińska, z czego jeden jest kupcem.


Kupca uratowałem i mam go dostępnego. Wcześniej uratowałem na 100% balwierza, bo mówił, że mam darmowe strzyżenie.
 
Bo możesz uratować dwóch mieszkańców Glińska, z czego jeden jest kupcem.
A, to może ten "mój" był kupcem. Nie wracałem jeszcze do Glińska po jego uratowaniu, w międzyczasie zdążyłem już znaleźć balwierzy w miastach.
 
Mam głupią sprawę. Ogoliłem Geralta w Oxenfurcie i od tamtej pory nie chce mi rosnąć broda. Jak to naprawić?
 
Mam głupią sprawę. Ogoliłem Geralta w Oxenfurcie i od tamtej pory nie chce mi rosnąć broda. Jak to naprawić?
Poczekaj. Jak po kilku godzinach nie będzie rosła, to spróbuj wpierw zmienić na jakąś bródkę, a potem ogolić do zera.
 
Broda najszybciej rośnie podczas wczytywania czyli podczas przeskoków fabularnych w misjach i w trakcie szybkiej podróży. Mimo to powinna i tak odrastać tylko wolniej.
 
Do siedmiu sodomickich czortów! Jak ja mam psiuty po wsiach kiełbasić jak mi broda po zgoleniu przestała rosnąć?! Naprawcie to panowie, bo wstyd iść kij zamoczyć gdy wygląda się jak chłoptaś z rozmazanym ptasim łajnem na twarzy.
 
Broda normalnie rośnie, tylko trwa to dłuższy czas. Ja dużo medytuję i używam szybkiej podróży - wtedy najszybciej rośnie.
 
Broda normalnie rośnie, tylko trwa to dłuższy czas. Ja dużo medytuję i używam szybkiej podróży - wtedy najszybciej rośnie.
Nu, w tym rzecz, że mi coś rosnąć nie chce. Poczekam jeszcze, zobaczę. Bez zarostu Geralt wygląda jak tęczowa rzyć na patyku. Ciekaw jestem maksymalnych rozmiarów brody. Jakby kto wiedział to niech mi powie.
 
Podczas medytacji broda nie rośnie chyba, próbowałam jak przypadkowo mnie balwierz ogolił całkowicie :D U mnie Geralt całą grę gonił z maksymalnie długą brodą, myślę, że to optymalna długość.
 
Przypadkowo ogolił? :D

- Jak dzisiaj strzyżemy?
- Proszę lekko skrócić baki...

 
Nu, pierwsza instancja poczęła kiełki. Od razu lepiej, babskie udziska się ślinią a dupne zęby zgrzytają na mój widok jakby je jakie owsiki oblazły!
 
A ponoć da się wyłączyć porost włosów na brodzie. Jak można to zrobić? Najbardziej podoba mi się ta średnia broda i chciałbym, żeby została.
 
A ponoć da się wyłączyć porost włosów na brodzie. Jak można to zrobić? Najbardziej podoba mi się ta średnia broda i chciałbym, żeby została.

Nie da się.
Mowa była o zalockowaniu tych konkretnych rodzajów zarostu, które możesz u balwierza wybrać.
A że ten ficzer obejmuje tylko bokobrody, bródkę i coś tam jeszcze - to swoją drogą.

Mnie ten bajer z rosnącą brodą w ogóle nie podchodzi, bo jest zabugowany. Nie rośnie ona stadium po stadium, tylko z lekkiego zarostu od razu przeradza się w busz, i to z poziomu normalnej gry do następnej cut-scenki. Imo powinna być możliwość zablokowania każdej z możliwych do wyboru konfiguracji, niezależnie od tego czy Geralta gładko ogolimy, czy lekko zapuścimy. Póki co latam do balwierza przy każdej okazji, czyli zawsze kiedy jestem w pobliżu, po to żeby uniknąć takich absurdalnych sytuacji.
 
Propos tematu: Ktoś ogarnia jak się ma sprawa Balwierza we wsi Glińsk? Przechodzę grę po raz drugi, po raz drugi dziada uratowałem i po raz drugi go w tej wsi nie ma -.-
 
szkoda, że nie ma możliwości zapuszczenia dłuższej brody, najdłuższa mimo wszystko jest trochę krótka ;)
 
Top Bottom