Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wczoraj w nocy skonczyłem Wieśka. Powiem wam, że to chyba najlepsza gra w jaką grałem. Dała mi taki różnorodne, kompletne doświadczenie. Zakończenie, które miałem dało mi poczucie, że jest to historia skończona. Z tego powodu byłem wzruszony.
Czułem też, po raz pierwszy po grze komputerowej, pustkę. Tak mocno wciągnęła mnie fabuła, że jak po najlepszej książce, gdy nastał koniec nie chciałem z tego świata wychodzić. Mam poczucie, że nawet jakby Redzi chcieli zrobić następną grę z Geraltem to aż nie wypada.

Mimo późnej godziny jeszcze przez dwie godziny nie mogłem zasnąć rozmyślając nad grą.
Wszystkie bugi jakie zauważyłem po drodze poszły po tym doswiadczeniu w niepamięć. Tak jak przeczytałem w jakiejś recenzji ta gra to naprawdę spełnienie marzeń.
 
Tak. Pamiętaj jednak, że odbiór zakończenia, to rzecz wysoce indywidualna. :D

Wiem :) Niemniej, na ten moment (zrobione kilka misji głównych na Skellige i jakieś ponad 60 godzin rozgrywki) jestem zachwycony i niezwykle ciężko odchodzi mi się od komputera. A czas tak szybko przy grze leci. W sumie to najchętniej popędziłbym tylko z głównym wątkiem, a pozostałe zadania poboczne, przynajmniej niektóre, zostawił na potem, tylko boje się, że wraz z postępem się anulują. ;)
 
Co do patcha, to właśnie wszędzie pojawił się 1.03. Teraz już pracujemy, żeby 1.04 ukazał się jak najszybciej. W przyszłym tygodniu na PC będzie również 1.05. Te patche powinny zaadresować większość bugów związanych z questami.
No właśnie ja czekam na pacza bo nie mogę fabuły pchnąć :( mam już12 lvl a sugerowany poziom pań z lasu to 6 :( nie chcę expa tracić, więc czeka mnie cały weekend exploracji
 
Mam pytanie. Czy tą pierwszą zbroje można dalej ulepszać? Bo strasznie mi się podoba i aż żal mi zmieniać na inną. Jestem teraz na etapie Valen.
 
Mam pytanie. Czy tą pierwszą zbroje można dalej ulepszać? Bo strasznie mi się podoba i aż żal mi zmieniać na inną. Jestem teraz na etapie Valen.

Możesz ją raz ulepszyć, wygląda tak samo.
Na nexusie znajdziesz mod, który podmieni ci w niej statystyki na którykolwiek z wybranych wiedźmińskich setów.
 
Przed chwilą oglądałem filmik jak powstawał wiedźmin 3 i szef studia deweloperskiego powiedział że "myślą o powrocie do wiedźmina ale w innej formie teraz potrzebują czasu" Co wy na to? Chcielibyście się wcielić w innego wiedźmina ? :D
 
Wie ktoś dlaczego od pewnego czasu nie dostaję kart za wygrane? Gram z kimś pierwszy raz i nagroda to tylko pieniądze. Mam 4 pełne talie.
 
Top Bottom