Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Jedyne co mi przychodzi do głowy to pójście w stronę problemów z systemem. Masz możliwość sprawdzić to gdzieś na innym komputerze? Ewentualnie dla pewności przeskanuj spójność plików windowsa. CMD i sfc/scannow

Jak masz ochotę spakuj całe bundles z patch0 zobaczę czy Twoimi plikami przepakuje archiwum u siebie.
 
Możesz się upewnić czy masz wersję gry 1.06? Mi się swojego czasu sama nie zaktualizowała, więc stąd moje pytanie :)

Jak wejdziesz do gry to z lewej strony na dole powinien widnieć biały numer wersji

Sprawdzałem już dużo wcześniej. W grze na biało, jak i w GOG Games przy nazwie gry mam napisane 1.06. ;)

---------- Zaktualizowano 19:02 ----------

Jedyne co mi przychodzi do głowy to pójście w stronę problemów z systemem. Masz możliwość sprawdzić to gdzieś na innym komputerze? Ewentualnie dla pewności przeskanuj spójność plików windowsa. CMD i sfc/scannow

Jak masz ochotę spakuj całe bundles z patch0 zobaczę czy Twoimi plikami przepakuje archiwum u siebie.
Gdzie Ci to zuploadować? :)
Edit z dopiskiem: Niestety nic innego w moim domu Wiedźmina 3 nie odpali. :D
 
Gdzie ci wygodnie. Nie musisz odpalać wieśka na drugim komputerze. Skopiuj bundle na innego kompa i tam odpal instalator moda. Potem do gry i sprawdź.
 
Czytając ten temat jestem po prostu załamany. Ta gra umiera w moich oczach i nie tylko. Już jakiś czas temu wypadła z top 20 na Steamie, a teraz to tylko kwestia czasu aż wypadnie z top 30. Potem to już tylko spacerek do bycia zapomnianym RPG. Całe strony tematów z problemami z instalacją PROSTYCH PODMIAN MODELI, inaczej tego jak jaja nie można nazwać. Gdzie te czasy gdy wszystkie gry były modowalne, a edytory dołączano praktycznie od ręki. Nawet bez nich dało się tworzyć cuda (GTA IV - gdzie tworzono całe mapy bez żadnych narzędzi udostępniony przez dewelopera).

Możecie być dumni z siebie @Marcin Momot, polityka DLC niesamowicie przyćmiła wam oczy :/
 
Może już o tym było ale Skyrim pokazał, że mody i dodatki mogą iść w parze a nawet napędzać sprzedaż dlc :)
@ArlekinGraphics
Czyli mod ma zamienić pencerz gryfa na skellige? Żebym miał pewność czy działa :p

EDIT:
Przepakowałem i u mnie wszystko działa. Czyli u Ciebie musi być coś z systemem.
Pancerz skellige ładnie zamienił pancerz gryfa :p Jak chcesz mogę ci podesłać czysty plik patch0 tylko z tym modem ale potrzebuje trochę czasu na dodanie tego.
 
Last edited:
Edytowałem post wyżej.

Przepakowałem i u mnie wszystko działa. Czyli u Ciebie musi być coś z systemem.
Pancerz skellige ładnie zamienił pancerz gryfa Jak chcesz mogę ci podesłać czysty plik patch0 tylko z tym modem ale potrzebuje trochę czasu na dodanie tego.
 
Last edited:
Dzięki wielkie @Qantum ! Zadziałało!! Podminiłem ten pach.bundle :) ciekawe czy Kear Morhen tez teraz bedzie działał
Wielkie podziękowania także dla wszystkich którzy starali się pomóc pisząc chociaż by drobne rady. :)
Jak widać coś było nie tak z tym plikiem pach.bundle, dziwne bo przecież sprawdzałem zgodność plików GOG Galaxem, ale co tam.

EDIT: sprawdziłem i Kear Morhen również działa. :))
 
Last edited:
Wie ktoś jak zmienić poziom broni w plikach? Tzn. np. broń zadaje 300 dmg i ma 30 level, a ma zadawać 300 dmg i mieć np. 35 level.
 
Last edited:
Musisz wyciągnąć plik xml z tą bronią, edytować wartości i wgrać.

@ArlekinGraphics
Dobrze, że działa. Ciekawe, że na moim pliku poszło. Widocznie u Ciebie musi je pobierać ale z czymś w stylu tylko do odczytu. Jednak system coś miesza.
 
Musisz wyciągnąć plik xml z tą bronią, edytować wartości i wgrać.

@ArlekinGraphics
Dobrze, że działa. Ciekawe, że na moim pliku poszło. Widocznie u Ciebie musi je pobierać ale z czymś w stylu tylko do odczytu. Jednak system coś miesza.

Cześć znowu!! Mogę Cię prosić o pliki z content0/bundles i content0/envoriments? :) Tak samo jak tamten z pach0. Bylbym mega wdzięczny!! i polciał by REDpoint +Dzięki!
 
Top Bottom