Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@froget67 Tak było na 100%. Zawsze tak jest i zawsze przyczyną ich wycinania jest brak czasu/pieniędzy czy właśnie ograniczenia techniczne.

@I_w_a_N Ja to mam wrażenie, że dla ciebie prawie wszystko w trzecim Wiedźminie wygląda wyjątkowo szpetnie :p.
 
Last edited:
Pewnie dlatego wycieli orgie podczas sabatu, wyobraźcie sobie dziesiątki NPCów zapętlonych w dziwnych animacjach to by była komedia :eredinfacepalm:
 
Eee tam ja strasznie żałuje, że to pominęli. Ale jakby dali tą orgie na sabacie to by ich zagraniczne serwisy zeżarły żywcem:p Polygon do potęgi entej:p
 
@I_w_a_N Ja to mam wrażenie, że dla ciebie prawie wszystko w trzecim Wiedźminie wygląda wyjątkowo szpetnie :p.

Toż błędnie waćpanie myślicie. Gdzie Wiedźmin 3 krasy jest, tam go chwalim (w twarzach i modelach postaci chociażby) wżdy gdzie szpetny niczem teściowa o pranku tam wytykam. Takimi my już ludźmi, co prawdę zwykli prawić, nawet gdy ona bliźniego w oka kole. Nie miejcie tędy nam tego za złe, mości panie.
My nie ze złych intencji prawim.
 
Czy jest jakaś różnica w przyroście doświadczenia w zależności od poziomu trudności? Im wyższy tym więcej punktów doświadczenia się zdobywa? A jeżeli już, to o ile więcej?
 
Czy jest jakaś różnica w przyroście doświadczenia w zależności od poziomu trudności? Im wyższy tym więcej punktów doświadczenia się zdobywa? A jeżeli już, to o ile więcej?
Im wyższy poziom trudności tym mniej sie expa dostaje ale nie są to jakieś wielkie różnice, nie sprawdzałem jak się ma różnica za wykonywanie zadań ale za ubijanie potwórów to chyba wyglądało tak że na normalu za utopca dostajemy 9exp, a za tego samego utopca na marszu śmierci dostajemy 6exp.
 
Last edited:
Wiedźmin gotuje Yennefer, fragment, który nie okazał się finalnie w grze. Filmik może byc spojlerem, dla tych, którzy nie grali.

 


 
Pamięta ktoś jakie decyzje prowadzą do rzezi w Loc Muinne ? U mnie nigdy do tego nie doszło a według biografii Radowida w W3 jest to kanoniczne zakończenie.
 
Top Bottom