Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Bazowy mmr zależy od tego na której jesteś randze. 2400 jest dla proladdera, dla normalnego rankingu max powinno byc 6000 (czyli 4x po 1500 bazowego)+ to co ugrasz na korzyść, czyli pewnie z 100 punktow na frakcje więc w sumie nie rozumiem skąd w normalnym rankingu wyniki rzędu 9600
 
Osobiście również uważam że obecny system rankingowy jest bardzo niejasny i niepraktyczny. Sam osobiście mam o wiele lepszy bilans wygranych do przegranych niż większość graczy z pierwszej 100 pro-ranku, a mimo to mam bardzo odległe miejsce w tabeli. Wiadomo że się wieszał z tego powodu nie będę, ale jednak mogło by to być trochę bardziej racjonalne - jak dla mnie zasada: "im więcej wygrywasz - tym wyżej jesteś w rankingu; Im więcej przegrywasz, tym niżej" byłaby najbardziej sprawiedliwa, bez jakichś udziwnień.
A tak w ogóle może nie jest to odpowiednie miejsce ku temu, ale w zasadzie już od jakiegoś czasu tak sobie dyskutujemy na tym forum o gwincie , a fajnie może byłoby zagrać ze sobą kiedyś? :) wiec jeśli któryś z Was chciałby się kiedyś zmierzyć dla zabawy, to jestem za :) wiec jak coś piszcie śmiało na priv :)
 
Last edited:
Jednak będą dwie gry AAA do 2021 od cdrp o_O
Już dawno mówili (na konferencjach biznesowych), że będzie inny tytuł wydany do 2021 oprócz Cyberpunka 2077. I nie miał to być Gwint, czy Thronebreaker, ani nic z tym związane.

Zaskakujące jest to, że do 2021 roku zostały tylko 3 lata, a to mało jak na standardy produkcji CDPR. Zatem jak bardzo prawdopodobne jest to, że będą chcieli uzyskać sukces na miarę W3, tworząc remake W1 i W2? Czy połączony projekt W1 i W2 w jedną grę miałby sens?
 
W artefakcie już nie ma co analizować ? :p. Już dawał pomysły na windminter razem z mogei, czy jak mu tam =]. Chcieli create wiecej i jak wprowadzili create, to później się z tego wycofywali rakiem, że jednak nie chcieli :p. Zauważył też, że trochę schudł, możliwe że dotacje spadły po zmianie gry :D, na dobre wyszło.
 
W artefakcie już nie ma co analizować ? :p. Już dawał pomysły na windminter razem z mogei, czy jak mu tam =]. Chcieli create wiecej i jak wprowadzili create, to później się z tego wycofywali rakiem, że jednak nie chcieli :p. Zauważył też, że trochę schudł, możliwe że dotacje spadły po zmianie gry :D, na dobre wyszło.


XD Postać Swima w kontekście gwinta idealnie oddają słowa pewnej piosenki - "Crawling back to you". Smutne, choć z drugiej strony symptomatyczne - coraz więcej powrotów.

Coby mnie modzi nie wyrzucili z wątku -

PYTANKA:

1. Czy wraz z nadejściem dodatku planowany jest patch balansujący?
2. Czy będzie jakiś stream jeszcze przed 28 marca?
3. Gdzie mogę sprawdzić, którą będę miał rangę po zakończeniu sezonu? O ile rang się spada na koniec sezonu? W grze przydałaby się tabelka i w ogóle, księga zasad, która objaśniałaby jakie są np. priorytety w działaniu kart (co odpala się pierwsze itd.)

Pozdrawiam
 
PYTANKA:

1. Czy wraz z nadejściem dodatku planowany jest patch balansujący?
2. Czy będzie jakiś stream jeszcze przed 28 marca?
1. Jak co miesiąc na pewno będą zmiany, tym bardziej ze względu na dodatek.
2. Tak, jutro albo pojutrze. @Burza46 zapowiadał, że będzie przed dodatkiem jeszcze. Edit: widać nieaktualne już po wpisie na angielskim forum...
 
Last edited:
Zarząd zadowolony z zainteresowania preorderem Krwawej Klątwy, sprzedaż zgodna z oczekiwaniami :)
 
Tak z ciekawości, te beczki frakcyjne mogą mieć dowolną kartę z każdego pakietu?
 
Już dawno mówili (na konferencjach biznesowych), że będzie inny tytuł wydany do 2021 oprócz Cyberpunka 2077. I nie miał to być Gwint, czy Thronebreaker, ani nic z tym związane.

Zaskakujące jest to, że do 2021 roku zostały tylko 3 lata, a to mało jak na standardy produkcji CDPR. Zatem jak bardzo prawdopodobne jest to, że będą chcieli uzyskać sukces na miarę W3, tworząc remake W1 i W2? Czy połączony projekt W1 i W2 w jedną grę miałby sens?

Odniosę się do swojej wypowiedzi bogatszy o informacje przekazane na ostatniej konferencji biznesowej CDPR.
Wiemy już (słowa Pana Adama Kicińskiego), że ten tajemniczy nadchodzący projekt AAA to nie będzie na pewno remaster - ma to być osobna nowa gra. Dodatkowo nad grą pracuje aktualnie zespół kilkudziesięciu osób i nie są to jeszcze zaawansowane działania. Podkreślono też, że gra nie będzie na skalę W3 (mniejsza i tańsza), ale oczywiście nie straci nic na samej jakości jaką gwarantuje zespół REDów.
 
Top Bottom